سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۶ آذر ۱۴۰۰

رزمنده

هفته دفاع مقدس  ساعت‌  بعد از خبر 20

رزمنده در قاب جهان بین

پلاک هشت

هفته دفاع مقدس  ساعت‌  18:30

پلاک هشت در کوچه جهان بین

جلوه های ایثار

روزهای فرد  ساعت‌  11:15

بازگویی خاطرات دفاع مقدس در سیمای جهان بین

شهید حجت الله اشرفی تولد :46/09/17 شهرکرد شهادت : 66/12/20 شهرکرد

  چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ بیشتر بدانید...

پلاک با صدای امیر تیموری

  سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ بیشتر بدانید...

شور وطن با صدای امیر تاجیک

  سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ بیشتر بدانید...

هنوز هم قصه مردان مرد از خاک پردرد خوزستان به گوش می رسد

  سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ بیشتر بدانید...

شهید قدرت الله محمدی تولد : 43/04/17 فارسان شهادت : 64/12/01 فاو

  سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ بیشتر بدانید...

دیرآمدی ای جان عاشق...

  دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ بیشتر بدانید...

صدا و سیمای استان میزبان نشست تخصصی رسانه، دفاع مقدس و مقاومت

در آستانه فرا رسیدن سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر، نشست تخصصی رسانه، دفاع مقدس و مقاومت در صدا و سیمای استان برگزار شد.چهارشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۸

معرفي شهداي استان در «سلامی به بهشت»

ارزش هاي فرهنگ شهادت در برنامه «سلامی به بهشت» از توليدات شبكه استاني سیمای جهان بین تبيين مي شود.دوشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۶

تولید موسیقی «جنگ و تش» در مرکز چهارمحال و بختیاری

قطعه موسیقی «جنگ و تش» در واحد شعر و موسیقی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری تولید شدپنج‌شنبه، ۹ مهر ۱۳۹۴

نشست مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با رییس مرکز بسیج رسانه ملی

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در نشست با رییس مرکز بسیج رسانه ملی بر اهمیت صیانت از ارزش های هشت سال دفاع مقدس تأکید کردسه‌شنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۴

هیچ نتیجه ای وجود ندارد
زمانبندی پخش برنامه‌های امروز
  • 23:30

    سینمایی- تکرار جمعه 100 دقیقه

  • 01:10

    بنگ بارون 80 دقیقه

  • 02:30

    طنز پیشگان 60 دقیقه

  • 03:30

    دل افروزان 40 دقیقه

  • 04:10

    مناجات امیر 20 دقیقه

  • 04:30

    لحظه های آسمانی 40 دقیقه

  • 05:10

    آنسوی غبار 55 دقیقه

  • 06:05

    یک سنگ عجیب 55 دقیقه

  • 07:00

    خانه ما 60 دقیقه

  • 08:00

    روز نو 120 دقیقه

  • 10:00

    زیر یک سقف 90 دقیقه

  • 11:30

    لحظه های آسمانی 60 دقیقه

  • 12:30

    مجموعه جونگ میونگ 30 دقیقه

  • 13:00

    گنجینه 60 دقیقه

  • 14:00

    جشنواره سینمایی 90 دقیقه

  • 15:30

    کنکور آسان 30 دقیقه

  • 16:00

    بچه ها سلام 60 دقیقه

  • 17:00

    خبر 30 دقیقه

  • 17:30

    حرف آخر 50 دقیقه

  • 18:20

    مستند 100 دقیقه

  • 20:00

    خبر 60 دقیقه

  • 21:00

    شب های بام ایران 60 دقیقه

  • 22:00

    مجموعه باخانمان 60 دقیقه

  • 23:00

    خبر