جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

۹ دی یادآور بصیرت و میثاق امت با ولایت - نمایش محتوای خبر

 

 

۹ دی یادآور بصیرت و میثاق امت با ولایت

۹ دی یادآور بصیرت و میثاق امت با ولایت

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای استان چهارمحال و بختیاری:

صدای استانی شبکه جهان بین با تولید و پخش ویژه برنامه "میثاق با ولایت" در روز نهم دی ماه، حماسه ماندگار تاریخ انقلاب اسلامی را ارج می نهد. رحمان داودیان تهیه کننده "میثاق با ولایت" برای آشنایی بیشتر جوانان با دشمنان ایران اسلامی و ترفندهای آنان بخش های متنوعی برای برنامه در نظر گرفته است از جمله: کلام رهبری، گزارش، بسته صوتی، تلفن ها و پیامک های مردمی که با گویندگی زهرا اسماعیلی و از ساعت ۹ تا ۱۰ صبح تقدیم شنوندگان خواهد شد. "صبح و زندگی" یکی دیگر از برنامه های رادیو جهان بین است که به مدت ۵۵ دقیقه با محوریت میثاق امت با ولایت و بصیرت و دشمن شناسی به تهیه کنندگی فاطمه دهقانی و گویندگی آرزو بلالی از ساعت 7 و پنج دقیقه تا 8 صبح پخش می شود. در برنامه های موج زنده رود، بنگ آبادی، چه حال چه خور، پیک روز، سی شب با سردار و جاده جوانی هم به اهمیت حماسه عظیم ۹ دی و پیامدهای آن پرداخته می شود.

"حماسه بصیرت" ویژه برنامه سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری است که در روز نهم دی ماه از ساعت 10 تا 11 یک بار دیگر بصیرت و دانایی مردم ایران زمین را به رخ جهانیان خواهد کشید. این برنامه به تهیه کنندگی بیژن علی بابایی و اجرای ابوالفضل هادی پور با بخش های متنوع از جمله مبحث کارشناسی، بخش گزارشی، سرود و موسیقی تصویر از سیمای استانی جهان بین تقدیم مخاطبان می شود. برنامه "چشم انداز" هم یک برنامه تلویزیونی است که با حضور کارشناس و به صورت گفتگو محور به تهیه کنندگی بیژن علی بابایی در تاریخ هشتم دی ماه ساعت 18 تا 18:45 دقیقه از سیمای جهان بین پخش می شود. در برنامه های شب های بام ایران، گام دوم، زیر یک سقف و روز نو هم پیرامون اهمیت حماسه عظیم نهم دی ماه صحبت خواهد شد.

معاونت خبر صدا و سیمای استان چهارمحال و بختیاری برای گرامیداشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت با تولید و پخش دو گزارش موضوعی با محوریت «بصیرت مردم در برهه های حساس انقلاب» و «پیشتازی مردم استان چهارمحال و بختیاری در همراهی با نظام و پشتیبانی از انقلاب»، تولید و پخش دو گزارش خبری از برنامه های 9دی با محوریت برنامه های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان و همچنین تولید و پخش چهار گزارش خبری مرتبط با برنامه های اجرایی دستگاه های مختلف در سطح استان با همکاری خبرنگاران شهرستان ها در خدمت مخاطبان بخش خبری است.

معاونت فضای مجازی هم با تولید یک مجموعه سه قسمتی با موضوع جنگ شناختی، تأمین و بازنشر موشن گرافیک، استوری موشن ، پادکست، معرفی ویژه برنامه های صدا و سیما، تقطیع و بارگذاری محتوای برنامه های صدا و سیما در فضای مجازی حماسه 9 دی را گرامی می دارد.