جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

یلدای مهربانی در بام ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

یلدای مهربانی در بام ایران

یلدای مهربانی در بام ایران

یلدای مهربانی در بام ایران

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

 رادیو جهان بین با برنامه"شب چله" که همزمان با میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س) است به صورت زنده و مستقیم با بخش های متنوع و جذاب همراه و همقدم مخاطبان در شب یلدا می شود. بازیگران طناز "شب چله" بی بی صنوبر، مش عیدی و بچه مردم با گفتمان های طنز و محلی خود در کنار گوینده برنامه خنده بر لب شنوندگان می نشاند. ارتباط با حرم مطهر حضرت زینب(س)، گزارش از پرستاران و مدافعان سلامت به مناسبت روز پرستار، ارتباط تلفنی با هنرمندان و شاعران استان، گزارش مرتبط با آداب و رسوم مردم استان در شب یلداهای گذشته، شاهنامه خوانی و موسیقی و ترانه از بخش های مختلف برنامه "شب چله" هستند که به تهیه کنندگی عماد صدری نژاد، گویندگی مرضیه رفیعی، گزارشگری مصطفی راد و مجید عالی پور در شب یلدا ساعت 20 تا 22 از رادیوی جهان بین پخش می شود.

"شو چله" عنوان ویژه برنامه سیمای جهان بین است که در شب یلدا میهمان هم استانی های عزیز خواهد بود. بیژن علی بابایی تهیه کننده و کارگردان "شو چله" سعی کرده با تهیه و تولید بخش های جذاب، این شب را برای هم استانی ها خاطره انگیز کند. دکور برنامه فضایی زیبا و کاملاً سنتی است و با حضور میهمانان و دعوت از هنرمندان و خوانندگان هم استانی همراه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی لحظات شاد و مفرحی به ارمغان می آورد. بخش نمایشی با بازی هنرمند طنز برنامه برای مخاطبان دیدنی خواهد بود. دمی با هنر،  دورهمی مجازی ویژه شب یلدا با حضور شاهنامه خوانان استانی، موسیقی و ترانه های شاد محلی با حضور خوانندگان، یک فنجون خنده ویژه شب یلدا، موسیقی تصویرهای شاد و شعر شب یلدا از دیگر بخش های مفرح برنامه "شو چله" هستند که با اجرای ابوالفضل هادیپور، فخری قائدی و بازی محمد لله گانی ساعت 21 تا 23 از سیمای استانی جهان بین روی آنتن
می رود.

معاونت خبر مرکز هم با تولید و پخش گزارش هایی با محوریت های پرهیز از دورهمی ها و شب نشینی و یلدای مهربانی، برقراری ارتباط تصویری زنده با پرستاران بیمارستان های استان و همچنین گزارش های ویژه توزیع کمک های مؤمنانه یلدایی، میلاد سراسر نور حضرت زینب(س) و یلدای ایرانی را گرامی می دارد.

معاونت فضای مجازی صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری با تولید پادکست، گزارش، پویش مردمی "دورهمی مجازی"، معرفی برنامه ها به صورت گرافیکی و هم در سایت مرکز و تهیه و تولید ویدیوهای طنز، شب یلدا را برای مردم استان در این روزهای سخت کرونایی زیبا می کند.