جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

گرامیداشت هفته دولت در برنامه های مرکز چهارمحال و بختیاری - نمایش محتوای خبر

 

 

گرامیداشت هفته دولت در برنامه های مرکز چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

«چشم انداز» عنوان ویژه برنامه ای است که در هفته دولت روی آنتن شبکه استانی سیمای جهان بین می رود و در آن با حضور مسئولین استانی و مدیران ادارات و نهادهای دولتی چهارمحال و بختیاری عملکرد، دستاوردها و خدمات دولت در استان بررسی و منعکس می شود.

ویژه برنامه «چشم انداز» به تهیه کنندگی و کارگردانی شهره احمدپور در طول هفته دولت از ساعت 18 به مدت45 دقیقه به صورت زنده پخش می شود و همچنین در برنامه های روتین «زیر یک سقف» و «روز نو» به صورت آیتمی به موضوع هفته دولت پرداخته می شود.

رادیو جهان بین هم در هفته دولت در برنامه های مختلف روزانه در خصوص اهمیت هفته دولت، اقدامات انجام شده برای تحقق شعار سال و عملکرد دستگاه های اجرایی؛ بخش های متنوعی را تقدیم مخاطبان می کند.

برنامه «مردم و مسئولان» با نگاه ویژه به هفته دولت، روز سه شنبه از ساعت11:30به مدت 60 دقیقه با حضور یکی از مدیران ارشد استان به تشریح عملکرد و خدمات دولت در استان می پردازد.

در برنامه «پیک صبح» مدیر روابط عمومی استانداری در خصوص برنامه های هفته دولت اطلاع رسانی می کند و در برنامه های «پیک عصر»، «جاده جوانی»، «موج زنده رود» و «صبح و زندگی» فرمانداران و مدیران کل برخی از ادارات استان با تشریح عملکرد و خدمات دولت در بخش های مرتبط، اخبار و اطلاعات مربوط به افتتاحیه ها و رویدادهای این هفته را در اختیار شنوندگان رادیو قرار می دهند.

معاونت خبر صدا و سیمای استان هم اهتمام ویژه ای برای تولید برنامه های خبری و پوشش مراسم و رویدادهای هفته دولت در استان دارد که از جمله اقدامات این معاونت می توان به انعکاس کامل خبرهای مربوط به هفته دولت در دو بخش اختصاصی 16 رادیو و 23 تلویزیون در کنار پخش خبرهای هفته دولت در سایر بخش های خبری، برقراری ارتباط زنده اینترنتی با فرمانداران شهرستان ها در بخش خبری 20 سیما، برقراری ارتباط زنده تلفنی با فرمانداران شهرستان های 10گانه استان در خبر 16 رادیو، تولید 22 گزارش خبری در خصوص افتتاح طرح های هفته دولت و تولید هشت گزارش موضوعی تولیدی در خصوص فعالیت ها و خدمات نظام در استان چهارمحال و بختیاری اشاره کرد.

معاونت فضای مجازی مرکز در هفته دولت با تولید پوستر، معرفی برنامه ها در وب سایت، بارگذاری محتوای تولید و تأمین شده در پیام رسان ها و کلیه بسترهای فضای مجازی و استفاده از ظرفیت اپلیکیشن جهان بین همراه با مخاطبان خود در شبکه های اجتماعی همراه می شود.