حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۴ تیر ۱۳۹۷

گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه(س) - نمایش محتوای خبر

 

 

گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه(س)

بزرگداشت میلاد باسعادت بزرگ بانوی عالم در شبکه استانی جهان بین

گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه(س)

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز چهارمحال وبختیاری: حوزه معاونت سیما علاوه بر تهیه و تأمین برنامه های ویژه تولد حضرت زهرا(س) با تولید 360 دقیقه برنامه این روز را گرامی می دارد.

 در برنامه "زیر یک سقف" با دعوت از کارشناس مجرب، در مورد شخصیت حضرت فاطمه(س) و مقام مادر صحبت می شود. گزارش های مردمی، موسیقی و تصویر شاد، میان برنامه های متنوع، پیامک های مردمی و دعوت از یک مادر موفق از بخش های دیدنی این ویژه برنامه می باشد که به تهیه کنندگی لیلا همتی، کارگردانی فرحناز حاتم پوری و با اجرای سوسن حبیبی، روز میلاد حضرت زهرا(س) و از ساعت 10 تا 12 به مدت 120 دقیقه به صورت زنده از سیمای جهان بین پخش خواهد شد.

در برنامه "شب های بام ایران" هم که روزهای شنبه و یکشنبه به مدت 120 دقیقه به همین مناسبت پخش خواهد شد موسیقی و تصاویر شاد و مفرح محلی، گزارش های مردمی، دعوت از خوانندگان استانی و بخش نمایشی طنز به صورت زنده پخش می شود که به تهیه کنندگی سید امیر موسویان، کارگردانی هادی اسپنانی و اجرای وحید علیدادی و سیدجلیل رضوی از ساعت 20 تا 22 از سیمای جهان بین پخش خواهد شد.

رادیوی استانی جهان بین هم علاوه بر پخش برنامه های متنوع تأمینی با برنامه "کوثر هستی" در روز تولد بزرگ بانوی عالم، حضرت فاطمه(س)،  این روز را  گرامی می دارد. در این برنامه: گفتار گوینده، کارشناس، قطعات زیبای شنیدنی، ترانه و موسیقی های شاد و شعر از شعرای استان پخش خواهد شد. برنامه رادیویی "کوثر هستی" به تهیه کنندگی فاطمه دهقانی و گویندگی کبری جمشیدیان از ساعت 9 الی 11، روز میلاد حضرت زهرا(س) به مدت 120 دقیقه به صورت زنده پخش خواهد شد.