حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۴ تیر ۱۳۹۷

کسب دو رتبه برتر - نمایش محتوای خبر

 

 

کسب دو رتبه برتر

اختصاص دو رتبه برتر به معاونت های سیما و برنامه ریزی و امور مالی مرکز چهارمحال و بختیاری

کسب دو رتبه برتر

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

مدیرکل مرکز گفت: در نشست سراسری مدیران کل مراکز رسانه ملی که در مشهد برگزارشد، دو رتبه برتر به معاونت های سیما و برنامه ریزی و امور مالی این مرکز اختصاص یافت.

آقای عظیمی افزود: بر اساس مجموع ارزیابی اداره کل برنامه ریزی و نظارت رسانه ملی از عملکرد سال گذشته معاونت های برنامه ریزی و امور مالی مراکز بر اساس شاخص های تخصصی شامل نحوه عمل به تعهدات برنامه سازی، میزان کمی و کیفی تولید و پخش موضوعات خاص و مناسبتی، نحوه پاسخگویی به درخواست های ستادی، میزان نظارت بر تولید و پخش برنامه ها، میزان عمل به تعهد جذب برنامه های مشارکتی، نحوه رعایت ضوابط برنامه های مشارکتی و رعایت ضوابط شکلی و محتوایی وب سایت های مراکز؛ معاونت برنامه ریزی و امور مالی مرکز چهارمحال و بختیاری رتبه دوم را بین مراکز استانی به خود اختصاص داد.

وی خاطر نشان کرد: همچنین بر اساس شاخص های نوین ارزیابی عملکرد مرکز سیمای استان های صدا و سیما از عملکرد سال 1395 مراکز استانی، معاونت سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری موفق به کسب رتبه سوم شد.

آقای عظیمی در ادامه افزود: معاونت سیمای این مرکز بر اساس شاخص های کیفیت و کمیت تولیدات طبقه ب، ج و د، میزان رضایت و رشد مخاطب، مدیریت جدول پخش، تعامل با ستاد، تعامل با شبکه شما، پوشش مناسب مناسبت های ملی و مذهبی و درخشش در جشنواره ها؛ این رتبه را در بین مراکز استانی به خود اختصاص داد.