جهش تولید | شنبه، ۹ فروردین ۱۳۹۹

پیش بینی بخش بین الملل برای بیست و چهارمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها - نمایش محتوای خبر

 

 

پیش بینی بخش بین الملل برای بیست و چهارمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها

پیش بینی بخش بین الملل برای بیست و چهارمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

 معاون امور استان های صدا و سیما در بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما در منطقه چغاخور استان چهارمحال وبختیاری گفت: جشنواره تولیدات مراکز در واقع جزء باسابقه ترین جشنواره های کشور است که از سال 72 تا کنون با سه دهه قدمت در حال برگزاری است.

دکتر دارابی افزود: استانداردسازی تولیدات مراکز، ایجاد بستر رقابت سالم بین برنامه سازان، فراهم شدن فرصت بهتر دیده شدن فعالیت هنرمندان و معرفی ظرفیت ها و توانمندی ها از مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره ه است.

وی با اشاره به اینکه شرکت کنندگان در جشنواره ها مبلغان و سفیران معرفی استان ها هستند، ابراز امیدواری کرد: بخش بین الملل برای بیست و چهارمین جشنواره تولیدات  مراکز استان ها پیش بینی شود.

وی با بیان اینکه جشنواره بیست و یکم در بام ایران، سرزمین شیرزنان و دلاورمردان با همت مسئولان  استانی به خوبی در حال اجراست،  گفت: چهارمحال و بختیاری در جشنواره های قبلی گوی سبقت را از بسیاری مراکز ربوده است و این استان جزء دو یا سه مراکز برتر است و باید منتظر باشیم تا وضعیت این استان در اختتامیه هم دیده شود.

چهارمحال وبختیاری از سوم تا پنجم شهریوردر منطقه چغاخور شهرستان بروجن میزبان بیست ویکمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها است .