رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

پیام تسلیت به مقام معظم رهبری و رییس جمهوری - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام تسلیت به مقام معظم رهبری و رییس جمهوری

از طرف نماینده ولی فقیه در استان

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با صدور دو پیام جداگانه به مقام معظم رهبری و رییس جمهوری تسلیت گفت.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمد علی نکونام روز دوشنبه در پیامی به رهبر معظم و معزّز انقلاب اسلامی درگذشت خواهر بزرگوار ایشان را تسلیت گفته است.

در این پیام آمده است: ارتحال همشیره مکرّمه، بانوی صالحه سیده فاطمه حسینی خامنه ای را محضر مبارک حضرتعالی تسلیت عرض می کنم.

در ادامه آمده است: از حضرت ربّ العالمین برای آن مرحومه غفران واسعه مسئلت نموده و برای همه بازماندگان و صاحبان مصیبت اجر جزیل و صبر جمیل خواهانم.

از حضرت باری جلّ شأنه صحت و عافیت و طول عمر و تأیید مستمر جهت وجود سراسر برکت حضرتعالی طلب نموده و مسئلت داریم که سال جاری را که با عزّت و شوکت فاطمی آغاز گردیده و به سال همدلی و همزبانی لقب گرفت را سال عزّت اسلام و نظام اسلامی افزون از گذشته قرار دهد.

همچنین در پیامی دیگر ، نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری درگذشت والده حجت الاسلام و المسلمین روحانی را تسلیت گفته است.

در پیام حجت الاسلام نکونام آمده است: جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، ارتحال والده مکرمه را به جنابعالی و دیگر بستگان و بازماندگان تسلیت می گویم و برای آن مرحومه غفران الهی و جهت بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارم.