جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری همزمان با روز جمهوری اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری همزمان با روز جمهوری اسلامی

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری همزمان با روز جمهوری اسلامی

به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مركز چهارمحال و بختياري:

برنامه «اولین انتخاب» به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران با رویکرد تبیین اهمیت حضور مردم در عرصه های مختلف اجتماعی انقلاب اسلامی، روشنگری همه جانبه به خصوص برای جوانان و نوجوانان و تبیین رابطه دوسویه ولایت فقیه و رهبری با مردم، در روز12 فروردین به تهیه کنندگی فرحناز حاتم پوری و اجرای احمد باقری از سیمای جهان بین پخش می شود.

گنج معرفت، مباحث کارشناسی، گزارش، گفتار متن همراه با تصاویر مرتبط با این واقعه تاریخی، چکامه، برترین ها، چراغ و میان برنامه با مرور و یادآوری تصاویری از حضور مردم در انتخابات دوازدهم فروردین سال58 ؛ بخش های این برنامه را تشکیل می دهند که دوشنبه12 فروردین از ساعت18:45 به مدت 45 دقیقه به روی آنتن می رود.

شبکه استانی صدای مرکز چهارمحال و بختیاری هم با ویژه برنامه «بهترین آری» به تبیین اراده، نقش و تأثیرگذاری مردم در نظام جمهوری اسلامی می پردازد.

این برنامه در بخش های گزارش، سرود و موسیقی، سخنان بزرگان، قسمت هایی از مستندهای کوتاه، گفتار موضوعی و تلفن و پیامک های مخاطبان به تهیه کنندگی زهرا اردستانی و گویندگی رضا علیدادی در روز دوازدهم فروردین از ساعت8:30 دقیقه صبح به مدت60 دقیقه از رادیو جهان بین پخش می شود.

تولید پوستر، اینفوگرافیک، استفاده از ظرفیت اپلیکیشن جهان بین همراه و معرفی ویژه برنامه های صدا و سیما در فضای مجازی و وب سایت هم از جمله فعالیت های معاونت فضای مجازی صدا و سیمای استان به مناسبت روز جمهوری اسلامی است.