جهش تولید | شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در سوگ شهادت امام جعفر صادق(ع) - نمایش محتوای خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در سوگ شهادت امام جعفر صادق(ع)

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

در ویژه برنامه «عقیق» از تولیدات شبکه استانی سیمای جهان بین به بررسی زندگی، ابعاد شخصیتی و بیان فضایل مؤسس مکتب جعفری پرداخته می شود و با بخش های مداحی و نوحه سرایی، کارشناس، حدیث، گفتار متن، دلنوشته، شعرخوانی و مرثیه سرایی شاعران و مداحان هم استانی به روی آنتن می رود.

این برنامه سه شنبه همزمان با شب شهادت امام جعفر صادق(ع) به تهیه کنندگی و کارگردانی صالح جلیلی و اجرای جمال خدابخشی از ساعت 21 به مدت 45 دقیقه از سیمای جهان بین پخش می شود.

ویژه برنامه رادیویی «عقیق» هم شنوندگان را با آموزه های دینی و اخلاقی از دیدگاه امام جعفر صادق(ع) و مذهب شیعه و همچنین نقش ولایت مداری در تحکیم پایه های حکومت اسلامی بیشتر آشنا می کند.

گفتار موضوعی، گزارش های مردمی، حکایت های آموزنده، شعرخوانی شعرای هم استانی، تلفن و پیامک های مخاطبان، مباحث کارشناسی، معرفی کتاب با موضوع مذهب شیعه و تأثیر دوران امامت امام جعفر صادق(ع) بر حکومت اسلامی بخش های این برنامه را تشکیل می دهند که به تهیه کنندگی کبری حیدری و گویندگی زهرا خنکداری، چهارشنبه همزمان با روز شهادت امام صادق(ع) از ساعت 10 به مدت 120 دقیقه از رادیو جهان بین پخش می شود.

معاونت خبر صدا و سیمای استان هم با تولید و پخش35 دقیقه برنامه خبری شامل گزارش های ارسالی به تهران، پخش محلی رادیویی و تلویزیونی و خبر مکتوب  و همچنین انتشار محتوای تولیدی در سایت و کانال خبرگزاری صدا و سیما و پیام رسان های مختلف به پوشش مراسم عزاداری شهادت امام جعفرصادق(ع) در استان می پردازد.

 تولید پوستر و بارگذاری محتوای تولیدی در پیام رسان، شبکه های اجتماعی، وب سایت و اپلیکیشن جهان بین همراه هم از اقدامات درنظر گرفته شده معاونت فضای مجازی مرکز به مناسبت شهادت امام جعفرصادق(ع) است.