جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در سوگ شهادت امام جعفر صادق(ع) - نمایش محتوای خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در سوگ شهادت امام جعفر صادق(ع)

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در سوگ شهادت امام جعفر صادق(ع)

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

در ویژه برنامه «عقیق» از تولیدات شبکه استانی سیمای جهان بین به بررسی زندگی، ابعاد شخصیتی و بیان فضایل مؤسس مکتب جعفری پرداخته می شود و با بخش های مداحی و نوحه سرایی، کارشناس، حدیث، گفتار متن، دلنوشته، شعرخوانی و مرثیه سرایی شاعران و مداحان هم استانی به روی آنتن می رود.

این برنامه جمعه همزمان با شب شهادت امام جعفر صادق(ع) به تهیه کنندگی و کارگردانی لیلا همتی و اجرای محمد حداد از ساعت 20:45به مدت 45دقیقه از سیمای جهان بین پخش می شود.

«در مکتب صداقت» هم عنوان ویژه برنامه رادیویی مرکز چهارمحال و بختیاری است که شنوندگان را با آموزه های دینی و اخلاقی از دیدگاه امام جعفر صادق(ع) و مذهب شیعه و همچنین نقش ولایت مداری در تحکیم پایه های حکومت اسلامی بیشتر آشنا می کند.

گفتار موضوعی، گزارش های مردمی، حکایت های آموزنده، شعرخوانی شعرای هم استانی، تلفن و پیامک های مخاطبان، مباحث کارشناسی، اطلاع رسانی در خصوص تشییع شهدای گمنام در استان، معرفی کتاب با موضوع مذهب شیعه و تأثیر دوران امامت امام جعفر صادق(ع) بر حکومت اسلامی بخش های این برنامه را تشکیل می دهند که به تهیه کنندگی مهشید موسویان و گویندگی مریم خلجی، شنبه همزمان با روز شهادت امام صادق(ع) از ساعت 9 به مدت 120 دقیقه از رادیو جهان بین پخش می شود.

معاونت خبر صدا و سیمای استان هم با تولید و پخش75 دقیقه برنامه خبری شامل گزارش های ارسالی به تهران، پخش محلی رادیویی و تلویزیونی و خبر مکتوب  به پوشش مراسم عزاداری شهادت امام جعفرصادق(ع) و همچنین مراسم وداع و تشییع شهدای گمنام تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس که در شش نقطه استان خاکسپاری می شوند، می پردازد.

تولید و تأمین پوستر، اینفوگرافیک، موشن گرافیک و بارگذاری محتوای تولیدی در پیام رسان، شبکه های اجتماعی، وب سایت و اپلیکیشن جهان بین همراه هم از اقدامات درنظر گرفته شده معاونت فضای مجازی مرکز به مناسبت شهادت امام جعفرصادق(ع) و همچنین تشییع شهدای گمنام در استان است.