رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۸

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در سوگ شهادت امام جعفر صادق(ع) - نمایش محتوای خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در سوگ شهادت امام جعفر صادق(ع)

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در سوگ شهادت امام جعفر صادق(ع)

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

در ویژه برنامه «عقیق» از تولیدات شبکه استانی سیمای جهان بین به بررسی زندگی، ابعاد شخصیتی و بیان فضایل مؤسس مکتب جعفری پرداخته می شود و با بخش های مداحی و نوحه سرایی، کارشناسی، حدیث، گفتار متن، چکامه، زندگی نامه و حکایت به صورت نمایش که ترکیبی از راوی، نقاشی و دیالوگ های نمایشی است به روی آنتن می رود.

این برنامه یکشنبه همزمان با شب شهادت امام جعفر صادق (ع) به تهیه کنندگی و کارگردانی فرحناز حاتم پوری از ساعت 21 به مدت 60دقیقه از سیمای جهان بین پخش می شود.

«سوگ صادق» هم عنوان ویژه برنامه رادیویی مرکز چهارمحال و بختیاری است که شنوندگان را با آموزه های دینی و اخلاقی از دیدگاه امام جعفر صادق (ع) و مذهب شیعه بیشتر آشنا می کند.

این برنامه در بخش های گفتار موضوعی، گزارش های مردمی، ارتباط مستقیم با دیگر مراکز استانی، حکایت های آموزنده، شعرخوانی شعرای هم استانی، تلفن و پیامک های مخاطبان و مباحث کارشناسی با موضوعات نقش دعا و مناجات در کلام امام صادق(ع) و نقش ایشان در جنبش های علمی و مبارزه با مکاتب انحرافی زمان خود، روز دوشنبه به تهیه کنندگی محمدرضا رسولی و گویندگی وحید علیدادی از ساعت10 به مدت120 دقیقه از رادیو جهان بین پخش می شود.