حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۷

ولایت مداری - نمایش محتوای خبر

 

 

ولایت مداری

ولایت مداری محورمشروعیت سران سه قوه

ولایت مداری

به گزارش خبرگزاری صداوسیما،مرکزچهارمحال وبختیاری، نماینده ولی فقیه دراستان باتاکیدبرتقویت ایمان وعمل صالح گفت:عاقبت کفار به عذاب شدید الهی ختم می شود و باید به این نکته باور قلبی داشت
حجت الاسلام و المسلمین نکونام افزود: وظایف سران سه قوه وسایرنهاد ها زمانی مشروعیت می بایدکه همه تحت امر ولایت فقیه باشند و با پیروی از ایشان کار کنند .
امام جمعه شهرکردگفت:درست است رییس جمهوربا رای اکثریت مردم انتخاب می شود اما این سمت زمانی مشروعیت می یابدکه ولایت مدار باشد.
حجت الاسلام والمسلمین نکونام به فرمایش مقام معظم رهبری درمراسم تنفیذحکم ریاست جمهوری اشاره کردوگفت:بنابر سخنان ایشان پایبندی به ارزشهای دینی،تعامل جهانی با حفظ وحدت وایستادگی برابرظلم وکفر از نکاتی است که مقام معظم رهبری برای پیشبردکشوربرآن تاکیدکردندو باید سرلوحه ملت ایران قرار گیرد .
وی پادزهرآسیب های فضای مجازی را تقویت باورهای دینی اعلام کردوگفت:برای اصلاح خانواده وترویج شیوه های تربیت اسلامی هیچ گاه نبایدازپیامدهای فضای مجازی ترسیدوناامید شد چرا که این گونه فضاها هرچندهم در زندگی نفوذ کرده باشد اما سد ایمان و باور قلبی به ارزشهای اسلامی خانواده را نجات خواهد داد .
نماینده ولی فقیه درچهارمحال و بختیاری باتبریک میلاد با سعادت ثامن الحجج امام رضا(ع)گفت:آن امام همام جهادگونه درصیانت از قرآن و اسلام کوشیدند و به شیعیان هویت بخشیدند .
وی 17 مرداد سالروز شهادت صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی وروز خبرنگاررا یادآور شد و گفت: پرده برداری از چهره نفاق و اطلاع رسانی دقیق وصحیح رسالت اصلی خبرنگاران است و باید این تلاشگران به آن پایبند باشند .
وی به سالروز نهضت مشروطه اشاره کرد و گفت: حفظ شریعت و جلوگیری از کم رنگ شدن دین اسلام عبرت اصلی این نهضت است و باید ترویج شود .

وی 16 مرداد سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی ودیگر مناسبت های هفته را هم گرامی داشت.