جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

ورزش در بام ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

ورزش در بام ایران

ورزش در بام ایران

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

این برنامه تلاش می کند با بوجود آوردن حس امید و ایجاد شور و نشاط در جامعه ورزشی، مطالبات گروه های مختلف را بر آورده کرده و به تمامی رشته های ورزشی در تمام سطوح بپردازد تا بینندگان رشته های مختلف، ورزش مورد علاقه خود را دنبال کنند.

«ورزش بام ایران» با تحلیل و بررسی نقاط قوت و ضعف موجود در ورزش استان، با استفاده از نظرات کارشناسان و نخبگان ورزشی و ارائه راهکارهای مناسب، زمینه رشد و ارتقاء ورزش استان را فراهم می کند و با دعوت از چهره های برتر ورزشی و قهرمانان استان، ضمن ایجاد انگیزه بیشتر برای حضور در صحنه های ملی و بین المللی، با بیان نقاط ضعف، مسئولین را برای برطرف کردن معضلات پیش روی ورزش استان آگاه می سازد.

 از بخش های این برنامه می توان به گزارش، دعوت از ورزشکاران، چهره های برتر و مسئولان در برنامه و طرح موضوعات مهم ورزشی با حضور آنها، رویدادهای مهم ورزشی هفته، طرح مطالبات و انتظارات جامعه ورزشی استان، معرفی تازه های فیزیولوژی ورزشی تحت عنوان طب ورزشی، سخن بزرگان، آشنایی با قهرمانان ورزشی، ورزش های بومی و محلی و مسابقه پیامکی اشاره کرد.

«ورزش بام ایران» جمعه ها ساعت 21 به مدت 50 دقیقه به تهیه کنندگی هادی اسپنانی و اجرای علیرضا جیلان از سیمای جهان بین پخش می شود.