سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

همه با هم برای ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

همه با هم برای ایران

همه با هم برای ایران

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری:
"صبح پیروزی" عنوان ویژه برنامه سیمای استانی جهان بین است که در روز 22 بهمن، پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را جشن می گیرد. این برنامه به تهیه کنندگی طیبه اسماعیلی و کارگردانی فرحناز حاتم پوری و اجرای سیدجلیل رضوی و زهرا کریم زاده از ساعت 08:30 تا 11:30 تقدیم مخاطبان سیمای جهان بین می شود. گفتگوی کارشناسی، دعوت از مسئولان استانی در برنامه، گزارش های مردمی، حضور خوانندگان استانی و موسیقی تصویر از بخش های متنوع این برنامه هستند.
دو واحد سیار هم در مسیرهای راهپیمایی خودرویی، موتوری و خانوادگی، در مرکز استان مستقر هستند تا تصاویر حضور پرشور مردم ولایتمدار و انقلابی را در لنزهای دوربین به یادگار گذارند و به رخ جهانیان بکشند.
گفتنی است اکیپ پرتابل برنامه "در استان" هم پشت صحنه تلاش همکاران و جلوه های ویژه را پوشش می دهد.
"شکوه حماسه" ویژه برنامه رادیویی یوم الله 22 بهمن ماه است که به تهیه کنندگی کبری موسوی و گویندگی حامد ایرج پور و مرضیه رفیعی و گزارشگری آرزو بلالی و فاطمه رفیعی از ساعت 9 تا 11:30پخش می شود.
پوشش راهپیمایی خودرویی، موتوری و خانوادگی مرکز استان، آگاهی از نحوه برگزاری راهیپیمایی در دیگر شهرستان ها و ارسال گزارش های مردمی از گزارشگران مستقر در شهرستان ها، تلفن و پیامک، ترانه و موسیقی، کلام رهبری، بسته های صوتی همکاران افتخاری، آنونس و میان برنامه  از بخش های متنوع این برنامه هستند.
معاونت خبر صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری هم با تهیه و پخش تصاویر و گزارش های مردمی از راهپیمایی خودرویی، موتوری و خانوادگی مرکز استان، تهیه و پخش گزارش از شهرستان های ده گانه استان(رادیویی و تلویزیونی) یوم الله 22 بهمن ماه را گرامی می دارد.
معاونت فضای مجازی هم با معرفی ویژه برنامه های صدا و سیما در فضای مجازی، تقطیع و بارگذاری قطعات کوتاه برنامه ها در کلیه بسترها، تهیه فتوکلیپ از راهپیمایی خودرویی، برگزاری عملیات رسانه ای در شبکه های اجتماعی و برگزاری پویش مسابقه در امتداد فجر، سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی را ارج می نهد.