رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۸

نشست هم اندیشی شورای بسیج با حضور مدیرکل مرکز - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست هم اندیشی شورای بسیج با حضور مدیرکل مرکز

نشست هم اندیشی شورای بسیج با حضور مدیرکل مرکز

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

مدیرکل مرکز در این جلسه با اشاره به توانمندی های بسیج در تمامی حوزه ها، توجه به رفاقت و صمیمیت در مجموعه، ارائه و جذب طرح ها و ایده های جدید و استقبال ازآنها، ایجاد فضای نشاط و سرزندگی، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی و ارتباط مؤثر بین جریان های انقلابی و ارزشی استان را از جمله مهمترین انتظارات از بسیج مرکز بیان کرد.

آقای عظیمی به ضرورت فعالیت در حوزه محتوایی اشاره و خاطرنشان کرد: در برنامه های صدا، سیما و خبر باید به محورهای مورد تأکید رهبر معظم انقلاب و همچنین تولید آثار فاخر متناسب با شرایط روز و تحلیل مسائل توجه و نگاه ویژه ای شود.

مدیرکل مرکز افزود: برای جذب سوژه و برنامه سازی محتوایی در بسیج محدودیتی وجود ندارد و در این زمینه باید با استفاده از تمام امکانات، ظرفیت های موجود و طرح ها و ایده های جدید و خلاقانه گام برداشت.

آقای عظیمی با اشاره به هجمه های دشمنان برای سیاه نمایی و گمراه کردن جوانان گفت: صدا و سیما و به ویژه بسیج رسانه در آگاه کردن ذهن جوانان امروز و نسل های بعد از انقلاب برای آشنایی با آرمان ها و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی رسالت خطیری بر عهده دارد و باید با روحیه جهادی در برابر هجمه های عظیم و برنامه ریزی شده دشمن مقابله و ایستادگی کنیم.

مدیرکل مرکز همچنین با اشاره به میزبانی بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانی رسانه ملی در مردادماه، برگزاری این رویداد فرهنگی را فرصت ویژه ای برای تولید محتوای فاخر و اثربخش بیان کرد تا ظرفیت های استان به خوبی معرفی شود و دستاورد آن توسعه و پیشرفت استان را به ارمغان آورد.