رونق تولید ملی | جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۸

نشست ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در صدا و سیما - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در صدا و سیما

به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مركز چهارمحال و بختياري:

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان در این نشست با اشاره به جایگاه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی و ضرورت پرداختن به مناسبت های مذهبی، از صدا و سیما برای میزبانی این جلسه و همراهی در اجرای برنامه های فرهنگی و اطلاع رسانی و انعکاس این برنامه ها تشکر و قدردانی کرد.

حجت الاسلام مرتضوی بر اهمیت برگزاری با شکوه جشن های نیمه شعبان در استان، ایجاد وحدت رویه و سیاست گذاری در اجرای برنامه های فرهنگی، فضاسازی گسترده برای استقبال از ماه رمضان، اجرای برنامه جزءخوانی قرآن کریم در طول ماه مبارک و همچنین مراسم احیای شب های قدر با حضور آحاد مردم تأکید کرد.

مدیرکل صدا و سیمای استان هم در این نشست از ماه مبارک رمضان به عنوان فرصت طلایی ارتباط مردم با رسانه با تولید و پخش برنامه های معارفی، مذهبی و قرآنی که خوراک معنوی و تغذیه فکری، روحی و روانی مردم را تأمین می کند، یاد کرد.

دکتر افشارنیا توجه به دین و ترویج سبک زندگی اسلامی را از محورهای مهم و اصلی برنامه سازی های صدا و سیما بیان کرد و افزود: رسانه استانی استانی با تهیه و تدارک برنامه های متنوع در ماه رمضان با ایجاد روحیه نشاط معنوی همراه مردم روزه دار استان می شود.

وی با اشاره به اینکه جلوه ماه رمضان در بهار قرآن است، گفت: صدا و سیمای استان امسال هم به روال سال های گذشته علاوه بر تولید و پخش ویژه برنامه های سحر و افطارهای ماه مبارک رمضان، ویژه برنامه های شب های قدر، روز قدس و عید سعید فطر؛ توجه ویژه ای به تبلیغ، انعکاس و پخش برنامه با شکوه برنامه جزء خوانی قرآن کریم از مصلای امام خمینی(ره) شهرکرد دارد.