جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۹

مستند تلویزیونی «چهارمحال و بختیاری، اردوبام ورزشی ایران» در سیمای جهان بین تولید می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مستند تلویزیونی «چهارمحال و بختیاری، اردوبام ورزشی ایران» در سیمای جهان بین تولید می شود

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

در نشست هم اندیشی مدیران کل ورزش و جوانان و صدا و سیمای استان در خصوص گسترش راهکارهای همکاری های مشترک، برای معرفی و توسعه زیرساخت های ورزشی چهارمحال و بختیاری گفتگو و تبادل نظر شد.

مدیرکل صدا و سیمای استان در این نشست گفت: معرفی چهارمحال و بختیاری به عنوان اردوبام ورزشی ایران می تواند زمینه ساز برنامه سازی های ملی و بین المللی باشد.

دکتر افشارنیا با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری با اداره کل ورزش و جوانان استان افزود: بر اساس این تفاهم نامه مستند «چهارمحال و بختیاری، اردوبام ورزشی ایران» با هدف معرفی ظرفیت های ورزشی استان به زبان اصلی فارسی، با دوبله انگلیسی و زیرنویس عربی در سیمای جهان بین تولید می شود تا به عنوان یک بسته رسانه ای به میهمانان و مقاماتی که به استان سفر می کنند، ارائه شود.

کریمی، مدیرکل ورزش و جوانان استان هم در این نشست به قابلیت های ورزشی و موقعیت ویژه جغرافیایی استان برای اجرای طرح اردوبام اشاره و خاطرنشان کرد: با توسعه همکاری های مشترک صدا و سیما و این اداره کل و تولید آثار رسانه ای می توان برای معرفی جاذبه ها و زیرساخت های ورزشی استان و بهره گیری از تمامی امکانات هتلینگ و فرودگاه برای توسعه ورزش، رونق اقتصادی جامعه و همچنین ایجاد اشتغال جوانان گام های مؤثری برداشت.