رونق تولید ملی | شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

مسائل ورزشی چهارمحال و بختياري در برنامه «سیمای ورزش» از توليدات شبكه استاني سيماي جهان بين مطرح و بررسي مي شود. - نمایش محتوای خبر

 

 

مسائل ورزشی چهارمحال و بختياري در برنامه «سیمای ورزش» از توليدات شبكه استاني سيماي جهان بين مطرح و بررسي مي شود.

مسائل ورزشی چهارمحال و بختياري در برنامه «سیمای ورزش» از توليدات شبكه استاني سيماي جهان بين مطرح و بررسي مي شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

این برنامه تلاش می کند با بوجود آوردن حس امید و ایجاد شور و نشاط در جامعه ورزشی، مطالبات گروه های مختلف را برآورده کرده و به تمامی رشته های ورزشی در تمام سطوح بپردازد تا بینندگان رشته های مختلف، ورزش مورد علاقه خود را دنبال کنند.

«سیمای ورزش» با تحلیل و بررسی نقاط قوت و ضعف موجود در ورزش استان، با استفاده از نظرات کارشناسان و نخبگان ورزشی و ارائه راهکارهای مناسب، زمینه رشد و ارتقاء ورزش استان را فراهم می کند و با دعوت از چهره های برتر ورزشی و قهرمانان استان، ضمن ایجاد انگیزه بیشتر برای حضور در صحنه های ملی و بین المللی، مسئولین را برای برطرف کردن معضلات پیش روی ورزش استان آگاه می سازد.

از بخش های این برنامه می توان به گزارش، دعوت از ورزشکاران، چهره های برتر و مسئولین هیئت های ورزشی در برنامه و طرح موضوعات مهم ورزش استان با حضور آنها، ورزش صبحگاهی، رویدادهای مهم ورزشی هفته، طرح مطالبات و انتظارات جامعه ورزشی استان، پای صحبت پیشکسوتان وآشنایی با قهرمانان ورزشی اشاره کرد.

«سیمای ورزش» جمعه ها ساعت21:30به مدت 45 دقیقه به تهیه کنندگی و کارگردانی فرشاد صالحی و اجرای بهزاد اسماعیلی وگزارشگری عماد صدری نژاد و احمدرضا علیرضایی از شبکه استانی سیمای جهان بین پخش می شود.