رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

مسافری از شهر غول ها، میهمان برنامه «بچه ها سلام» - نمایش محتوای خبر

 

 

مسافری از شهر غول ها، میهمان برنامه «بچه ها سلام»

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

«بچه ها سلام» برنامه محبوب و پرطرفدار سیمای جهان بین برای کودکان است که ضمن تلاش برای ایجاد لحظاتی شاد، مفرح و سرگرم کننده، نکات آموزشی و تربیتی را با زبان قصه و نمایش که اثربخشی ماندگاری دارد، به آنان انتقال می دهد و همین امر رضایت خانواده ها را هم از این برنامه به دنبال داشته است.

این برنامه در هر فصل با تغییراتی جدید و خلاقانه با کودکان همراه می شود و از بچه ها نیز دعوت می شود در برنامه حضور داشته باشند که این موضوع با استقبال کودکان، خانواده ها مهدهای کودک و مدارس استان مواجه شده است.

در این فصل از برنامه «بچه ها سلام» غول غولک که شخصیتی محبوب و مورد علاقه بچه ها است به طور اتفاقی از شهر غول ها وارد فضای برنامه می شود و آشنایی او با شخصیت های «بچه ها سلام» و اتفاقاتی که پیرامون آن رخ می دهد برایش خوشحال کننده است و باعث دلبستگی او به دنیای انسان ها و ماندن در این فضا می شود.

از بخش های برنامه می توان نمایش ه که غول غولک، گلی و قلی در آن درگیر ماجرایی می شوند و مشکلات و ابهاماتی برای آنها پیش می آید که با حضور خاله رویا و عمو ناصر مشکلات برطرف می شود و درقالب آن نکات تربیتی آمورنده ای ارائه می شود، گزارش که گفتگویی با شرکت کنندگان در برنامه قبلی است، معرفی مشاغل جالب با حضور گزارشگر نوجوان برنامه در محیط آن شغل،  نقاشی، مسابقه، وله های گرافیکی کودکانه، کاردستی و کارتون را نام برد.

برنامه «بچه ها سلام» به تهیه کنندگی و کارگردانی بیژن علی بابایی و اجرای رویا ترابی و ناصر محمودی و بازیگران گروه نمایش: مهدی سلیمی، محمد لله گانی و آرزو رئیسی روزهای زوج ساعت16 به مدت60 دقیقه به صورت پخش زنده میهمان خانه های کودکان هم استانی می شود.