جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

مدیر کل صدا و سیمای مرکز چهارمحال وبختیاری از رونمایی ها و افتتاحیات در 9 بهمن خبر داد. - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیر کل صدا و سیمای مرکز چهارمحال وبختیاری از رونمایی ها و افتتاحیات در 9 بهمن خبر داد.

مدیرکل صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری:

مدیر کل صدا و سیمای مرکز چهارمحال وبختیاری از رونمایی ها و افتتاحیات در 9 بهمن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال وبختیاری: مهندس مهرداد عظیمی در آئین تجلیل از برگزیدگان صدا و سیمای مرکز چهارمحال وبختیاری در نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها اظهار داشت: با حضور دکترعلی عسکری، رئیس سازمان صدا و سیما و معاون امور استانها 114 پروژه فنی و محتوایی با اعتباری بالغ ‌بر 250 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی افتتاح شد.

وی با بیان اینکه 30 پروژه فنی افتتاح شده افزود: برخی از این پروژه‌ها برای نخستین بار در استانها می باشد، در بخش پشتیبانی فنی پروژه‌هایی نظیر پخش "اچ دی" شبکه، رونمایی از واحد سیار تلویزیون دوم مرکز، راه‌اندازی سرورروم و بستر شبکه صدا و سیما، راه‌اندازی رژی مصلی از جمله این پروژه هاست.

مدیرکل مرکز با بیان اینکه 6 پروژه در بخش فناوری اطلاعات نیز افتتاح گردیده، بیان کرد: راه‌اندازی سرور جدید پخش زنده صدا و سیمای استانی، اپلیکیشن تلفن همراه مرکز، رادیو دیداری اینترنتی مرکز و راه‌اندازی رادیو نما از محل اعتبارات ملی و استانی می باشد.

مهندس عظیمی خاطرنشان کرد: سایر پروژه ها در حوزه ارتباطات زمینی و ماهواره‌ای نیز 2 پروژه شامل سیگنال رسانی زمینی به دو ایستگاه دوپلان و کرف لردگان و رونمایی از سیستم SNG از محل اعتبارات ملی و استانی است، همچنین 12 پروژه شامل تعویض فرستنده 100 کیلو وات رادیو سراسر برای فرستنده‌های رادیویی و نصب و راه‌اندازی 10 ایستگاه تلویزیونی پخش دیجیتال و نصب و راه‌اندازی TS3 در ایستگاه‌های حضرت قائم(عج) و شهید آقابزرگی برای فرستنده‌های تلویزیونی به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به افتتاح 4 پروژه در حوزه تأسیسات گفت: بازسازی خوابگاه‌های مرکزی و افتتاح ساختمان جدید مرکز با نام"شهدا" از محل اعتبارات استانی است، احداث این ساختمان 10 سال طول کشیده بود و هم‌اکنون به بهره‌برداری رسید.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح در حوزه سیما تصریح کرد: 9 پروژه شامل رونمایی از 6 مستند تلویزیونی در حوزه‌های اجتماعی و اقتصادی، اعلام رسمی آغاز تولید سریال فاخر تلویزیونی با عنوان "علی‌مردان بختیاری" که در 26 قسمت 45 دقیقه‌ای ساخته می‌شود، رونمایی از بانک زیرنویس و رونمایی از مجموعه "یادمان نرود" از مجموعه فرمایشات نماینده ولی‌فقیه در استان کلید خورد.

عظیمی با اشاره به افتتاح 72 پروژه در حوزه خبر، صدا پژوهش، موسیقی و بسیج ادامه داد: رونمایی از 35 مستند رادیویی، رونمایی از 6 مستند خبری، رونمایی از آرم جدید خبر، رونمایی از پژوهش منجر به تولید با عنوان"کار و معیشت مردم استان"، رونمایی از سامانه نظرسنجی تلفن، رونمایی از 13 قطعه موسیقی، رونمایی از 15 قطعه نماهنگ، رونمایی از برنامه تلویزیونی در حوزه فضای مجازی با عنوان"ورود ممنوع نیست" محل اعتبارات این برنامه از اعتبارات مرکز و جبهه فرهنگی و افتتاح ساختمان قرارگاه رسانه‌ای بسیج حضرت سید الشهداء انجام شد.

وی با اشاره به ساخت مستندات در مرکز صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری گفت: در ساخت مستندات به ظرفیت‌های استان و معرفی مفاخری مانند آیت‌الله دهکری و عمان سامانی پرداخته می‌شود.