جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری از نصب 50 دستگاه آبگرمکن خورشیدی درروستاهای جنگل نشین و سخت گذر شهرستان لردگان در آذرماه جاری خبر داد. - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری از نصب 50 دستگاه آبگرمکن خورشیدی درروستاهای جنگل نشین و سخت گذر شهرستان لردگان در آذرماه جاری خبر داد.

نصب 50 دستگاه آبگرمکن خورشیدی

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری از نصب 50 دستگاه آبگرمکن خورشیدی درروستاهای جنگل نشین و سخت گذر شهرستان لردگان در آذرماه جاری خبر داد.'خسرو عبدالهی' روز دوشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا، جلوگیری از قطع درختان و حفظ پوشش جنگلی شهرستان لردگان را از اهداف اجرای این طرح عنوان کرد. وی افزود: با نصب آبگرمکن های خورشیدی حدود50 خانوار از خدمات این طرح بهره مند می شوند. وی ادامه داد: هزینه هر دستگاه آبگرمکن خورشیدی حدود 18میلیون ریال است که پنج میلیون ریال آن توسط مردم و بقیه از سوی اداره کل منابع طبیعی تامین می شود. عبدالهی، چهارمحال و بختیاری را از استان های پیشرو دراین زمینه خواند و گفت: اداره کل منابع طبیعی استان سال گذشته نخستین استانی بود که اقدام به نصب آبگرمکن خورشیدی درمناطق سخت گذر و درمحدوده ساطع و دودرای شهرستان لردگان کرد .