جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

مدیرکل مرکز: بهترین الگو برای انجام کار گروهی شهدا هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرکل مرکز: بهترین الگو برای انجام کار گروهی شهدا هستند

مدیرکل مرکز: بهترین الگو برای انجام کار گروهی شهدا هستند

مدیرکل مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: تمام افراد دغدغه‌مند باید با الگوپذیری از شهدا برای انجام کار گروهی، بستر لازم را برای مقابله با هجمه دشمن فراهم کنند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

آقای عظیمی در آئین تجلیل از خبرنگاران و فعالان رسانه ای بسیج استان، با گرامیداشت روز خبرنگار گفت: اکنون در شرایطی به سر می‌بریم که انقلاب اسلامی با وجود مشکلات متعدد از ابتدای آن با رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری به راه خود ادامه داده است و ما همچنان بعد از گذشت حدود 40 سال از پیروزی انقلاب شاهد دشمنی آشکار دشمنان جمهوری‌اسلامی هستیم.

وی با بیان اینکه باید از تمام ظرفیت خود برای حرکت در مسیر انقلاب‌اسلامی استفاده کنیم، افزود: تمام افراد دغدغه‌مند باید بستر لازم برای مقابله با هجمه دشمن را برای فعالیت نیروهای انقلابی فراهم کنند و بهترین الگو برای انجام کار گروهی شهدا هستند.

مدیرکل صدا و سیمای استان گفت: غرب محتوای رسانه‌های خود را با ابزار و تکنولوژی و بر اساس تخیل خلق می‌کند، ولی خوشبختانه ما در کشورمان محتوای بسیار غنی همچون وصیت نامه گرانقدر شهدا برای تولید آثار فاخر را داریم و تمام نیروهای انقلابی باید در این راستا حرکت کنند.

آقای عظیمی ایجاد شبهه و زیر سوأل بردن دستاوردهای انقلاب‌اسلامی را از مهم‌ترین اهداف دشمن عنوان کرد و افزود: بیان هنرمندانه از دستاوردهای انقلاب‌اسلامی برای نسل جوان مهمترین رسالت فعالان رسانه ای بسیجی است.

وی با اشاره به اینکه همه ما وظیفه داریم موضوعات و محتواهای مفید و کاربردی در جهت ترویج دین اسلام و مبانی اسلامی را  انتشار دهیم، افزود: سال آینده در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی قرارداریم و موفقیت در این زمینه همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی، اصحاب رسانه و مطبوعات و صاحبان فکر و اندیشه را می طلبد که برگزاری بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانی رسانه ملی به میزبانی چهارمحال و بختیاری مقدمه این موفقیت است.