رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

مدیرکل روابط عمومی و اموربین المللی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور از افزایش 50درصدی جمعیت همیاران طبیعت کشور در سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد. - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرکل روابط عمومی و اموربین المللی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور از افزایش 50درصدی جمعیت همیاران طبیعت کشور در سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد.

افزایش تعداد همیاران طبیعت در کشور

مدیرکل روابط عمومی و اموربین المللی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور از افزایش 50درصدی جمعیت همیاران طبیعت کشور در سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد.'خلیل عابدینی' روز پنجشنبه درحاشیه نشست مدیران روابط عمومی منابع طبیعی و آبخیزداری منطقه 2 کشور در شهرکرد در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس برنامه سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور تعداد همیاران طبیعت امسال 35هزار نفر پیش بینی شده بود. وی اظهار داشت: تاکنون 30 هزار نفر به عضویت جمعیت همیاران طبیعت درآمده و کارت دریافت کرده اند و این در حالی است که این تعداد در سال گذشته 20 هزارنفر بوده اند. عابدینی از مشارکت فعال سازمان های مردم نهاد در اجرای برنامه های هفته منابع طبیعی در کشور خبر داد. وی ادامه داد: امسال نیز مانند سال گذشته شعار منابع طبیعی 'با مردم و برای مردم' است و با جدیت بیشتری برنامه های عملیاتی برای اجرای این شعار دنبال می شود. عابدینی همچنین از افزایش مشارکت مردم در اجرای طرح های حفاظتی و عمرانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور خبر داد و گفت: دربرنامه ششم و از سال 94 میزان مشارکت مردم در این برنامه ها افزایش یافته و به حدود 30درصد رسیده است. دراین نشست که با شرکت مدیران و کارشناسان روابط عمومی استان های چهارمحال و بختیاری، مرکزی، اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، خوزستان، ایلام، کرمانشاه، یزد، زنجان، گیلان، لرستان و کردستان برگزار شد، برنامه های سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در حوزه روابط عمومی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.