رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری، از راه اندازی نخستین سامانه مشاوره حرفه ای در زمینه کسب و کار در استان خبر داد. - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری، از راه اندازی نخستین سامانه مشاوره حرفه ای در زمینه کسب و کار در استان خبر داد.

نخستین سامانه مشاوره حرفه ای کسب و کار چهارمحال و بختیاری راه اندازی شد

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری، از راه اندازی نخستین سامانه مشاوره حرفه ای در زمینه کسب و کار در استان خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان، 'رضا گنجی' در بازدید از مرکز کسب و کار شهرک صنعتی شهرکرد، شناسایی و حل مشکلات کارآفرینان در زمینه ایجاد صنایع کوچک را از اهداف راه اندازی این سامانه عنوان کرد. وی افزود: آموزش واحدهای صنعتی و کارآفرینان برای تقویت ساختار مالی بنگاه های کارآفرینی و کمک به رشد پایدار کسب و کار آنان از طریق ابداع و ارائه راه حل های نوآورانه مالی از دیگر اهداف راه اندازی این سامانه است. گنجی ادامه داد: این سامانه در مرکز خدمات، فناوری و کسب و کار شهرک صنعتی شهرکرد راه اندازی شده است. وی بکارگیری نیروهای متخصص دانشگاهی با استعداد و خلاق در این مرکز را از اولویت های کاری آن عنوان کرد و گفت: تلاش می شود تا با بکارگیری نیروهای توانمند دانشگاهی در صنعت، زمینه تلفیق علم و صنعت مهیا و زمینه شکوفایی و پویایی صنعتی استان فراهم شود.