رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

مجتبی بنیادیان روز چهارشنبه در آیینی با حضور معاون فرهنگی بنیاد نخبگان کشور به عنوان رییس جدید بنیاد نخبگان چهارمحال وبختیاری معرفی ومنصوب شد . - نمایش محتوای خبر

 

 

مجتبی بنیادیان روز چهارشنبه در آیینی با حضور معاون فرهنگی بنیاد نخبگان کشور به عنوان رییس جدید بنیاد نخبگان چهارمحال وبختیاری معرفی ومنصوب شد .

رییس بنیاد نخبگان چهارمحال و بختیاری معرفی شد

مجتبی بنیادیان روز چهارشنبه در آیینی با حضور معاون فرهنگی بنیاد نخبگان کشور به عنوان رییس جدید بنیاد نخبگان چهارمحال وبختیاری معرفی ومنصوب شد .

خداداد پیرعلی خیر آبادی اعطای 600 میلیون ریال اعتبار در قالب پاداش برای تکریم وحفظ کرامت نخبگان در قالب برنامه های گرامیداشت و شرکت در 11 جشنواره استانی و ملی' شکوفایی و نوآوری' و'علم وعمل' و ارتقای رتبه بنیاد نخبگان استان در این جشنواره ها از سطح سه به سطح یک را از دیگر اقدامات قابل توجه بنیاد نخبگان استان در چهار سال گذشته عنوان کرد. وی ادامه داد: در این مدت یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار بلاعوض و 10میلیارد ریال تسهیلات برای انجام پژوهشها در اختیار نخبگان استان قرار گرفت. پیرعلی در ادامه با بیان تدوین 13 طرح فرهنگی واجتماعی برای توسعه استان توسط نخبگان این بنیاد افزود: این طرحها برای اجرا به مسئولان استان ارائه شد که اجرای آن نیازمند پیگیری مدیریت جدید است. به گزارش ایرنا، در این آیین که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری و جمعی ازنخبگان استان در سالن سازمان تبلیغات استان برگزار شد از خدمات خداداد پیرعلی خیرآبادی رییس سابق بنیاد نخبگان چهارمحال وبختیاری تقدیر و مجتبی بنیادیان به عنوان رییس جدید این بنیاد معرفی ومنصوب شد.