رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

قدردانی - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی

قدردانی استاندار از صدا و سیمای استان

قدردانی

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال وبختیاری: قاسم سلیمانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: من رسماً از صدا و سیما قدردانی می کنم به خاطر همه عملکردهای خوبش که در این چند سال اخیر در تمام ابعاد، اقتصاد مقاومتی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی امنیتی بسیار خوب همکاری و همدلی و همزبانی با مسئولان و دلسوزان نظام داشتند علی الخصوص در مقوله انتخابات استان ما واقعاً سنگ تمام گذاشت.

وی گفت: ما جزء مراکزی بودیم که بیشترین خبرها از شبکه های سراسری از این استان پخش شد و در سطح استان پوشش بسیار قوی و همزمان در تمام شهرستان های استان داشتیم.

استاندار افزود: من شاهد بودم که دوستان و خبرنگاران صدا و سیما و مسئولین مرتبط با انتخابات، روز انتخابات ساعت 4 صبح در لردگان که یکی از نقاط دورافتاده از مرکز استان است حاضر شدند و یکی از مهمترین رویدادهای ملی را به تصویر کشیدند و روز 29 اردیبهشت اولین ارتباط با شبکه های سراسری از مرکز استان ما بود.

استاندار در پایان گفت: من تشکر می کنم از صدا و سیمای بسیار خوب و ارزشمند استان به خصوص جناب آقای مهندس عظیمی و همه همکارانشان که خلق این حماسه را به تصویر کشیدند.