سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

فرماندار اردل از تخصیص 11 میلیارد ریال اعتبار برای آسفالت جاده ارتباطی روستاهای عزیزآباد تا عباس آباد دهستان دیناران این شهرستان خبر داد. - نمایش محتوای خبر

 

 

فرماندار اردل از تخصیص 11 میلیارد ریال اعتبار برای آسفالت جاده ارتباطی روستاهای عزیزآباد تا عباس آباد دهستان دیناران این شهرستان خبر داد.

تخصیص 11 میلیارد ریال اعتبار برای آسفالت جاده ارتباطی روستاهای عزیزآباد تا عباس آباد

فرماندار اردل از تخصیص 11 میلیارد ریال اعتبار برای آسفالت جاده ارتباطی روستاهای عزیزآباد تا عباس آباد دهستان دیناران این شهرستان خبر داد.به گزارش ایرنا، 'محمد نوذری' روز شنبه در نشست کمیته حمل و نقل جاده ای شهرستان اردل اظهار داشت: این میزان اعتبار از محل اعتبارات مناطق محروم برای آسفالت 13 کیلومتر از راه های روستایی منطقه دیناران و زیرسازی و آسفالت معابر شهرک 'هفت تلخه' هزینه می شود. وی گفت: امسال اعتبارات مطلوبی برای زیرسازی و آسفالت راه های روستایی از محل اعتبارات تملک دارایی ها به این شهرستان اختصاص یافته است. نوذری گفت: 10 میلیارد ریال اعتبار نیز در سال جاری برای عمران و آبادانی روستاهای این شهرستان هزینه می شود. مرکز شهرستان اردل در فاصله 75 کیلومتری شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد.