سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

عیدانه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری همزمان با عید سعید فطر - نمایش محتوای خبر

 

 

عیدانه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری همزمان با عید سعید فطر

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

سیمای جهان بین با ویژه برنامه جنگ شاد «عید عاشقی» در ایام خجسته عید فطر با مخاطبان شبکه استانی همراه می شود. این برنامه به مدت دو روز و در سه ویژه برنامه به صورت پخش زنده و با بخش های متنوع، لحظاتی شاد، مفرح و سرگرم کننده را برای بینندگان فراهم می کند.

اجرای سرود و ترانه های شاد با حضور خوانندگان محلی، موسیقی تصویر، میان برنامه، کارشناس، حضور بازیگران شناخته شده کشوری، گزارش های جذاب و متنوع مردمی، اجرای گروه هنروران محلی و پیامک های مردمی بخش های برنامه «عید عاشقی» هستند که به تهیه کنندگی بیژن علی بابایی روز عید فطر در دو برنامه صبحگاهی (ساعت10)  و شبانه (ساعت21) و روز بعد از عید یک برنامه شبانه ساعت 21 به مدت75 دقیقه از محل پل تاریخی زمانخان شهرستان سامان و در حاشیه رودخانه زیبای زاینده رود از شبکه استانی سیمای جهان بین پخش می شود.

رادیو جهان بین هم با ویژه برنامه «ندای فطرت» عید سعید فطر، این عید بزرگ مسلمانان را جشن می گیرد. این برنامه به تهیه کنندگی کبری موسوی و سید مهرداد افضلی در روزهای چهارم و پنجم خرداد، لحظات شادی را برای شنوندگان رقم می زند و از ساعت 9 صبح به مدت 120 دقیقه از رادیو جهان بین پخش می شود.

گفتار موضوعی، مصاحبه و گفتگو، کارشناس، اعمال روز عید فطر، ترانه های شاد محلی و مرتبط با عید، گفتگو با هنرمندان و کارشناسان و ارتباط با اماکن مذهبی از جمله مشهد مقدس و قم بخش های این برنامه را تشکیل می دهند.

اطلاع رسانی و پوشش خبری برنامه های اجرایی در سطح استان، تهیه و پخش گزارش های شاد خبری متناسب با حال و هوای عید سعید فطر و پوشش خبری نماز عید فطر از مساجد شهرستان های 10 گانه چهارمحال و بختیاری از اقدامات معاونت خبر رسانه استانی برای گرامیداشت عید سعید فطر است.  

معاونت فضای مجازی صدا و سیمای استان هم با تولید و انتشار ویدئو، پوستر و پادکست، معرفی برنامه های صدا و سیما در فضای مجازی و بارگذاری و انتشار محتوای تولیدی در کلیه بسترهای وب سایت مرکز، پیام رسان، صفحات اجتماعی و اپلیکیشن جهان بین همراه؛ لحظات شاد و سرگرم کننده ای را برای همراهان خود در شبکه های اجتماعی فراهم می کند.