جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

عیدانه بام ایران در روز عید قربان - نمایش محتوای خبر

 

 

عیدانه بام ایران در روز عید قربان

ویژه برنامه های عید قربان

عیدانه بام ایران در روز عید قربان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

در روز عید سعید قربان رادیو جهان بین با ویژه برنامه «عیدانه» که به صورت زنده و در فضای باز با حضور مردم در یکی از شهرهای استان اجرا می شود، لحظات شادی را برای مخاطبانش ایجاد می کند.

این برنامه در بخش های متنوعی از جمله ترانه های محلی، گزارش و مصاحبه با شهروندان، مسابقه، گفتگو با نخبگان و مسئولین شهر، قطعات ریتمیک و پیامک های شنوندگان در روز عید از ساعت 18 تا 20 به تهیه کنندگی سیده مریم رضوی و اجرای سمیه علایی تقدیم شنوندگان می شود.

شبکه استانی سیمای جهان بین هم با ویژه برنامه شاد شبانه از عید قربان تا عید غدیرخم، این ایام را گرامی می دارد.

این برنامه ترکیبی نمایشی، به مدت 10 شب به صورت پخش زنده و با بخش های متنوع و جذاب، لحظاتی مفرح و سرگرم کننده را برای بینندگان فراهم می کند.

اجرای بانشاط و طنز گروه نمایش با عنوان ماجراهای مش نوروز و غضنفر، اجرای سرود و ترانه های شاد با حضور خوانندگان محلی، گزارش، بشنو از دل، قدمتون به چشم و دیار ادب بخش های این برنامه هستند.

این جنگ زیبای شبانه از عید قربان تا عید غدیرخم به تهیه کنندگی علی شفیعی قهفرخی و اجرای سمیه ملک پور، احمد باقری و فخری قائدی از ساعت 20:30 به مدت 90 دقیقه از شبکه استانی سیمای جهان بین پخش می شود.

همچنین در روز عرفه، دعای پرفیض این روز که در مصلای امام خمینی شهرکرد برگزار می شود به صورت زنده از ساعت 16 تا 18 از شبکه استانی سیما و رادیو جهان بین پخش می شود.