جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

شور نوجوانی

شور نوجوانی


Loading the player...

نوجوانی دوره ای از زندگی حدفاصل میان کودکی و بزرگسالی است. حدود و طول مدت نوجوانی مشخص نیست و در افراد و جوامع گوناگون با هم متفاوت است. در این دوره نوجوان بین خواسته های متضاد قرار دارد. حالات شادمانی و خنده رویی ناگهان به افسردگی و پریشانی تبدیل می شود. نوجوان احساس غرور می کند. به همان اندازه نیز احساس شرمندگی در او ظاهر می شود. با وجود داشتن دوستان متعدد ممکن است گاهی اوقات خودش را در تنهایی بگذراند. کنجکاوی نوجوان به شدت تحریک می شود و به حل مسایل با آگاهی و علاقه نگاه می کند و تلاش فراوان به خرج می دهد و گاهی هم نسبت  به حل مسایل بی اعتنا می شود. رفت و برگشت در حالات و رفتار نوجوان به روشنی مشاهده می شود. خلاصه این که نوجوانی یک دوره مهم از زندگی، بعد از کودکی و قبل از بزرگسالی است. فرایند انتقال از کودکی به بزرگسالی دشوار و پرکشمکش است. نوجوان از یک سو با سرعت بی سابقه ای بلوغ جسمی و جنسی را طی می کند و از سوی دیگر خانواده و فرهنگ و جامعه از او می خواهند که مستقل باشد. برنامه شور نوجوانی با موضوعات مختلفی در مورد نوجوانی از شبکه استانی سیمای چهارمحال و بختیاری (شبکه جهان بین) به مدت 32 دقیقه به روی آنتن رفت.

سال تولید: 1396/04/04

تهیه کننده: شهدادنژاد

گویندگان: آرزو رئیسی، عقیل عباسی

دستیار تهیه: فخری قائدی

نویسنده: شهدادنژاد

صدابردار:محمد رضا داوودی

تصویربردار: سید عباس حسینی یاسه چاه

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (5 آرا)
The average rating is 3.4 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام من این برنامه راخیلی دوست دارم ولی متاسفانه... طهورا ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۱۵:۰۲
سلام و خسته نباشیدبه نظرم تهیه کننده برنامه بهتره... شیرین ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ ۱۱:۱۴

شیرین
سلام و خسته نباشیدبه نظرم تهیه کننده برنامه بهتره از مجری های دیگری استفاده کنه نوجوان کودک نیست . خانم مجری با اجرای کودکانه اش جذابیت برنامه را از بین برده
-1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ ۱۱:۱۴
طهورا
سلام
من این برنامه راخیلی دوست دارم ولی متاسفانه قسمت های اول این برنامه راندیدم خیلی درسایت شمادنبال قسمت های اول بودم ولی متاسفانه پیدانکردم خیلی دوست دارم قسمت های اول تاالان این برنامه رادرسایت یادرکانال تان قراردهید.این کارباعث بیشتردیده شدن برنامه نیزمی شود.
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۱۵:۰۲