جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

شورای تأمین استان - نمایش محتوای خبر

 

 

شورای تأمین استان

مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال وبختیاری:

شورای تأمین استان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال وبختیاری: مدیر کل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در شورای تأمین استان گفت: شبکه اجتماعی پیام رسان سروش با قابلیت های انتقال صدا، پیام و تصویر، از این پس می تواند جایگزین شبکه پر طرفدار تلگرام شود.

مهرداد عظیمی افزود: این شبکه با طراحی پیچیده و صرف هزینه های سنگین در صدا و سیما تولید شده است و با ضریب امنیتی بالا از انتقال اطلاعات به خارج از مرزها جلوگیری می کند.

وی گفت: با راه اندازی شبکه پیام رسان سروش، مسئولان و مردم می توانند با اطمینان از این بستر بومی استفاده کنند.

مدیرکل صدا و سیمای استان چهارمحال و بختیاری همچنین از راه اندازی اپلیکیشن جدید "جهانبین همراه" در استان خبر داد و افزود: در این اپلیکیشن منحصر به فرد، آخرین اخبار و اطلاعات با منابع معتبر در اختیار مردم قرار می گیرد.

مهرداد عظیمی گفت: در این اپلیکیشن، نخستین رادیوی دیداری و نخستین تلویزیون اینترنتی منحصر به صدا و سیمای استان قرار دارد.

استاندار چهارمحال و بختیاری هم در این جلسه ضمن تشکر از زحمات و تلاش های مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری و همکارانش، اقدامات صدا و سیمای استان در حوزه فضای مجازی را ارزنده عنوان کرد و گفت: با این ظرفیت هایی که صدا و سیما طراحی کرده است به راحتی و اطمینان خاطر می توانیم به تبادل اطلاعات بپردازیم.

قاسم سلیمانی به پخش مناظره ها هم اشاره کرد و گفت: عملکرد صدا و سیمای کشور در مناظره ها قابل تقدیر است چرا که با بی طرفی اقدام به پخش تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری می کند.