جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

شب های پاییزی بام ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

شب های پاییزی بام ایران

شب های پاییزی بام ایران

به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مركز چهارمحال و بختياري:

این برنامه با رویکرد تفریحی، سرگرمی و با بخش های متنوع سعی در ایجاد فضای با نشاط برای لحظات شبانه مخاطبان خود دارد. پرداختن به فرهنگ بومی، محلی و توجه متناسب و متعادل به قومیت های استان در قالب بخش های کندیمیز (این بخش به گویش ترکی با حضور گزارشگر برنامه در مناطق ترک نشین استان و آشنایی با آداب و رسوم این مناطق اجرا می شود)، وُلات (این بخش نیز با گویش بختیاری و حضور گزارشگر در جمع اهالی بختیاری استان و معرفی فرهنگ و سنت های آنها اجرا می شود) و نیز پرداختن به ضرب المثل های محلی، تبلوری از جلوه های فرهنگی استان است، که در این برنامه به آنها توجه ویژه ای می شود.

یکی از بخش های پرطرفدار این برنامه شبانه اجرای نمایش توسط هنرمندان و چهره های محبوب هم استانی(مش نوروز، غضنفر و مش عامو) است که موضوعات مختلف اجتماعی در قالبی طنز و با بیان هنرمندانه به بینندگان انتقال داده می شود.

ارتباط دوسویه با مخاطبان از طریق پیامک، گزارش، معرفی شبکه های ارتباطی در فضای مجازی و پیام رسان سروش، حضور خوانندگان هم استانی در برنامه و آشنایی با هنرمندان از دیگر بخش های «شب های بام ایران» است که به تهیه کنندگی و کارگردانی بیژن علی بابایی و اجرای وحید علیدادی و فخری قائدی از شنبه تا چهارشنبه ساعت21 به مدت60 دقیقه از سیمای جهان بین پخش می شود.