جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیرکل صدا و سیمای استان با استاندار جدید چهارمحال و بختیاری - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل صدا و سیمای استان با استاندار جدید چهارمحال و بختیاری

دیدار مدیرکل صدا و سیمای استان با استاندار جدید چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

مهرداد عظیمی با تأکید به نقش مردم در جریان سازی رسانه ای گفت: شبکه استانی با انعکاس خدمات و دستاوردهای دستگاه های اجرایی و نهادهای انقلابی در استان، مطالبات مردمی را نیز با اصول حرفه ای رسانه پیگیری و در قالب ویژه برنامه هایی به دوراز سیاه نمایی وسیاست زدگی منعکس می کند.

وی نماد عینی تعامل سازنده مردم و مسئولان با رسانه استانی را برگزاری دو انتخابات اخیر در استان به دور از هرگونه حاشیه بیان و خاطر نشان کرد: با وجود قومیت های متعدد در استان و فعالیت احزاب مختلف، مردم و مسئولان عملکرد رسانه ملی را در این حوزه مثبت ارزیابی کردند که این مهم افتخاری برای رسانه استانی است.

مدیرکل صدا و سیمای استان موفقیت این مرکز درکسب افتخارات تولیدات رادیویی و تلویزیونی درسال های اخیر را مقدمه میزبانی استان از بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان های رسانه ملی در سال آینده عنوان کرد و گفت: برگزاری این جشنواره فرصت ویژه ای برای معرفی استان و ظرفیت های متعدد آن است که برگزاری شایسته این رویداد فرهنگی نیازمند همکاری وپشتیبانی مدیران استان است.

استاندارچهارمحال و بختیاری نیز ضمن قدردانی از تلاش های رسانه استانی، درخشش صدا و سیمای استان در سطح کشور را نشان از ظرفیت های عظیم فرهنگی در این رسانه بیان کرد.

اقبال عباسی با استقبال از برگزاری جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان های صدا و سیما در چهارمحال وبختیاری گفت: از رسانه استانی در برگزاری این رویداد فرهنگی حمایت می کنیم.

وی با اشاره به نقش تعاملی صدا و سیما افزود : شرط مهم برای جلب رضایت مردم، شنیدن صدای آنهاست که صدا و سیما بهترین وسیله برای انتقال حرف مردم به مسئولان و متعاقباً پاسخگویی مسئولان و انعکاس خدمات و عملکرد آنها به مردم است.