جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

دیدار فرمانده انتظامی استان با مدیرکل مرکز - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار فرمانده انتظامی استان با مدیرکل مرکز

دیدار فرمانده انتظامی استان با مدیرکل مرکز

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

فرمانده انتظامی استان در نشست با مدیرکل مرکز که با حضور معاونین دو مجموعه در صدا و سیما برگزار شد، با گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی که یادآور بصیرت الهی مردم، موقعیت شناسی و وظیفه شناسی است از نقش حساس و رسالت خطیر رسانه ملی به عنوان زبان گویای انقلاب در آگاهی بخشی به جامعه، تعامل و همراهی با فرماندهی انتظامی،تلاش برای اطلاع رسانی به مردم و روشن گری افکار عمومی تشکر کرد. 

سردار غلامزاده رمز تعامل سازنده بین دستگاه های اجرایی که منجر به موفقیت و پیشرفت می شود را همدلی و همزبانی بیان و خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی استان جایگاه قابل توجهی در حوزه های پیشگیری از جرایم، امنیت اخلاقی و کاهش تصادفات جاده ای در سطح کشور داردکه صدا و سیما نقش مؤثر و بی بدیلی در این زمینه داشته است.

وی شناسایی آسیب های اجتماعی و کار گروهی برای کاهش آنها، ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر، قانون مندی، آگاهی بخشی و آموزش به مردم برای مبارزه با مواد مخدر، رعایت اخلاق و هنجارهای اجتماعی، مبارزه با قاچاق کالا و استفاده از فضای مجازی به عنوان یک فرصت را از جمله اهداف مشترک دو مجموعه برشمرد که با استفاده از ظرفیت رسانه استانی و نیروی انتظامی برای تحقق آنها باید همگرایی و هم اندیشی کرد.

مدیرکل مرکز هم در این نشست سالروز حماسه9 دی، روز بصیرت و تجدید میثاق با آرمان های انقلاب و مقام معظم رهبری را گرامی داشت و سیاست رسانه استانی را ایجاد تعامل سازنده و دو سویه با تمامی ادارات، نهادها و دستگاه های اجرایی اعلام و تصریح کرد: نتیجه این همکاری و همراهی، رضایتمندی مردم و افزایش امید را در جامعه به دنبال دارد.

آقای افشاری نیا با قدردانی از تلاش های نیروی انتظامی برای ایجاد و حفظ امنیت در جامعه از این مجموعه به عنوان مظهر اقتدار، امنیت و آرامش یاد کرد و گفت: رسانه استانی به عنوان یاریگر نیروی انتظامی تلاش ها و توانمندی های  این نهاد را انعکاس می دهد و برای آموزش و آگاهی بخشی به افکار عمومی جامعه از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

وی افزود: باید با هم افزایی و همگرایی، زیرساخت های فرهنگی را در جامعه نهادینه و تقویت کنیم و با آموزش، فرهنگ سازی، استفاده از ظرفیت فضای مجازی و تولید محتوای اثربخش برای ایجاد و برقراری نظم و آرامش در جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی تلاش کنیم.