جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان به مناسبت 15 آذر - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان به مناسبت 15 آذر

دیدار جمعی از بسیجیان صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری با نماینده ولی فقیه در استان

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان به مناسبت 15 آذر

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری: حجت الاسلام والمسلیمن نکونام در این دیدار صمیمی گفت: نظام جمهوری اسلامی بر اساس فرهنگ بنا نهاده شده و زمانی ما می توانیم به بالندگی برسیم که در تمامی زمینه ها بر اساس فرهنگ عمل کنیم. وی نقش صدا وسیما را در فرهنگ سازی محوری عنوان کرد و افزود: این فرهنگ بایستی از سیره ناب ائمه اطهار برداشت شود. نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه شهرکرد گفت: صدا و سیما اکنون تمام وقت در اختیار مؤمنان است که این موقعیت به خاطر رشادت های شهدا و رهبری امام به دست آمد. حجت الاسلام والمسلمین نکونام افزود: بایستی از این فرصت و ظرفیت بهترین استفاده برای تبیین مبانی اسلام و گسترش فرهنگ و سبک زندگی اهل بیت شود. وی با اشاره به اینکه تولیدات صدا وسیما قابل توجه است گفت: از ایده آل ها هنوز فاصله داریم که با اراده قوی و انگیزه لازم می توانیم بر کاستی ها غلبه کنیم. نماینده ولی فقیه در استان افزود: برخی توقعات و بازی گری های سیاسی در رسیدن به هدف در این سازمان خلل ایجاد می کند پس باید مراقب باشیم و قاعده کار را فراموش نکنیم. حجت الاسلام والمسلیمن نکونام گفت: با نظارت مقام معظم رهبری، صدا وسیما معتمد و مأمن مردم است. مدیر کل صدا وسیمای استان هم گفت: فعالیت در این سازمان به گونه ای است که تمامی حوزه های رسانه در راستای حرکت بسیجی عمل می کنند. مهرداد عظیمی افزود: هم اکنون در میدان جنگ تمام عیار فرهنگی و رسانه ای هستیم که با تفکر و عمل بسیجی با این هجمه ها مقابله می کنیم.
وی تهیه و ساخت ده ها مستند و موسیقی با محور فرهنگ بسیجی را از جمله تولیدات صدا وسیمای استان بیان کرد و گفت: همچنین در حال تدوین برنامه هایی برای حضور مؤثر در فضای مجازی هستیم.
مدیر کل صدا وسیما در پایان گفت: در صورتی که ارگان های متولی فرهنگ با همکاری و هم افزایی از ظرفیت های رسانه ملی استفاده کنند می توانیم به اهداف عالی برسیم.