جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

در آستانه پنجمین سالگرد حماسه نهم دی ماه 1388، ستاد بزرگداشت حماسه 9 دی چهارمحال و بختیاری فراخوان استانی در زمینه تولید محتوا با موضوع 'فتنه، بصیرت و حماسه نهم دی 'را انتشار داد. - نمایش محتوای خبر

 

 

در آستانه پنجمین سالگرد حماسه نهم دی ماه 1388، ستاد بزرگداشت حماسه 9 دی چهارمحال و بختیاری فراخوان استانی در زمینه تولید محتوا با موضوع 'فتنه، بصیرت و حماسه نهم دی 'را انتشار داد.

فراخوان استانی در زمینه تولید محتوا با موضوع 'فتنه، بصیرت و حماسه نهم دی

در آستانه پنجمین سالگرد حماسه نهم دی ماه 1388، ستاد بزرگداشت حماسه 9 دی چهارمحال و بختیاری فراخوان استانی در زمینه تولید محتوا با موضوع 'فتنه، بصیرت و حماسه نهم دی 'را انتشار داد.به گزارش ایرنا، رئیس شورای هماهنگی چهارمحال و بختیاری گفت: این مسابقه به منظور واکاوی و بررسی ابعاد و زوایای پیدا و پنهان حماسه نهم دی ماه برگزار می شود. 'علی گرجی' عصر پنجشنبه با اعلام این خبر به رسانه های استان بررسی نقش ولی امر مسلمین امام خامنه ای در مدیریت و مهار فتنه و حراست از اصول و خطوط کلی حرکت انقلاب، بررسی خسارت های فتنه 88 در حوزه های مختلف(اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، علمی، امنیتی و بین المللی)، بررسی راهکار های مقابله با هرگونه فتنه در آینده انقلاب و مقابله با طمع ورزی دشمنان نظام را از محورهای این فراخوان دانست. وی تحلیل هوشمندی و لحظه شناسی مردم در مقابله با فتنه، توجه به لایه های عمیق پیدایش و ظهور حماسه نهم دی، تحلیل ابعاد، ریشه های فتنه سال 88 و شیوه های براندازی نرم توسط دشمن، تحلیل و تبیین ابعاد و پیامدهای داخلی و خارجی حماسه نهم دی و تبیین عمق مردمی بودن انقلاب اسلامی و این حقیقت که انقلاب اسلامی متکی به اصول و خواسته های مردم  است را از دیگر موضوعات این مسابقه عنوان کرد. وی دیگر موضوعات را بررسی نقش کلیدی استکبار جهانی و هم پیمانان آنان در فتنه 88، نقش عاشورا در حماسه نهم دی ماه، بررسی نقش و رسالت خواص و نخبگان جامعه در فتنه ها، سایر مباحث مرتبط با حماسه 9 دی و فتنه88 برشمرد و گفت: آثار رسیده در دو بخش بررسی محتوا و جذابیت فنی و گرافیکی مورد ارزیابی قرار می گیرند. وی گفت: شرکت کنندگان می توانند آثار خود را از طریق پست الکترونیک  shahrekord@ccoip.ir و یا از طر یق پستی در قالب لوح فشرده به آدرس شهرکرد- دروازه سامان- مجتمع ادارات- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری ارسال کنند. مهلت ارسال آثار تا تاریخ نهم دی ماه است.