جهش تولید | چهارشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۹

حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه و رئیس دانشگاه علوم پزشکی در صدا و سیمای استان به مناسبت روز خبرنگار - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه و رئیس دانشگاه علوم پزشکی در صدا و سیمای استان به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

مدیرکل مرکز در این دیدار از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به عنوان رسانه ملی که به معنای واقعی کلمه وابستگی به هیچ حزب جناحی ندارد و در مسیر بین مردم و مسئولین و برای تحقق آرمان های نظام حرکت می کند، یاد کرد.

دکتر افشارنیا با اشاره به اینکه وظیفه اصلی رسانه در موضوعات مختلف آگاهی بخشی، آموزش و اطلاع رسانی است، گفت: در شرایط به وجود آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا، آگاه کردن مردم و ارتقای سواد سلامت و دانش عمومی جامعه سرلوحه فعالیت های صدا و سیما قرار گرفت و در این زمینه همکاران رسانه متعهدانه و دلسوزانه همسو و همراه با نظام بهداشت و سلامت تلاش می کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد هم در این نشست با تبریک روز خبرنگار از صدا و سیمای استان که همواره یاری رسان نظام سلامت به خصوص از زمان شیوع ویروس کرونا در فرهنگ سازی، آموزش و اطلاع رسانی دقیق و کارساز همراه مجموعه بهداشت و درمان بوده است، تشکر و قدردانی کرد.

دکتر شیرانی با اشاره به بحران هایی که با شیوع کرونا تمام ابعاد زندگی بشر را تحت تأثیر قرار داده است، گفت: این چالش فقط مربوط به حوزه سلامت نیست و همه ارگان ها، نهادها، سازمان ها و مردم با آن درگیر شده اند و مدیریت آن یک همت همگانی را می طلبد و بدون شک در این زمینه نقش صدا و سیما بی بدیل و بسیار تأثیر گذار است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هم با گرامیداشت روز خبرنگار از تعامل، زحمات مجدانه و تلاش های خستگی ناپذیر مدیرکل و مجموعه کارکنان مرکز به ویژه همکاران معاونت خبر تشکر و قدردانی کرد.

حجت الاسلام امیری با اشاره به نقش رسانه در اثربخشی به افکار عمومی گفت: صدا و سیما در نشر معارف اخلاقی مکتب اسلام، ترویج فرهنگ وقف و سیاست های نظام و آرمان های انقلاب زیرساخت های مناسبی را در جامعه فراهم کرده است.

در پایان حاضرین در این نشست، برای تبریک روز خبرنگار در جمع کارکنان معاونت خبر صدا و سیمای استان حضور یافتند و از زحمات آنان تشکر و قدردانی کردند.