رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

جلسه با پرسشگران مرکز - نمایش محتوای خبر

 

 

جلسه با پرسشگران مرکز

مدیرکل صدا و سیمای استان:

جلسه با پرسشگران مرکز

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری: مدیرکل مرکز در جمع پرسشگران و با حضور مدیر پژوهش و اجرای نظرسنجی استان های سازمان با قدردانی از زحمات همه پرسشگران و همکاران حوزه پژوهش گفت: تلاش های صادقانه و دلسوزانه این واحد منجر به کسب رتبه برتر حوزه پژوهش مراکز و تندیس نوزدهمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها شد.

وی با توجه به اهمیت پژوهش در امر برنامه سازی گفت: حوزه های برنامه ساز برای موفقیت در کار خود باید به مخاطب توجه داشته باشند که پژوهش می تواند در این زمینه بسیار مؤثر باشد.

عظیمی بیان کرد: هر جا توکل به خدا و همت و اراده باشد کارهای ماندگار و موفقیت های بی نظیر به دست خواهد آمد و مرکز چهارمحال وبختیاری این را به خوبی نشان داد.

وی گفت: موفقیت هر سازمان و مجموعه ای و به طور ویژه در صدا و سیما مرهون برداشت هوشمندانه و آمار دقیق و صادقانه آن مجموعه از سطح جامعه است.

مدیرکل اشاره کرد: نظر سنجی و پیش بینی مشارکت مردم استان در انتخابات مجلس دقیق ترین نظر سنجی و پیش بینی در سطح استان بود که نشانگر وجود نیروهای مؤمن، صادق و پر تلاش در صدا و سیمای مرکز
چهارمحال وبختیاری است.

وی گفت: هدف ما این است که صدا و سیما بزرگترین و قابل اعتمادترین مرجع رسانه ای در همه حوزه ها باشد که انتخابات گذشته این مهم را به خوبی نشان داد.

عظیمی بیان کرد: در سال 96 با یاری خداوند طرح های پژوهشی بیشتری در دستور کار خواهیم داشت.

مدیر پژوهش و اجرای نظرسنجی استان های سازمان هم با بیان ضرورت و جایگاه مخاطب شناسی در سیاست گذاری و برنامه ریزی رسانه ملی به نقش پرسشگران در اجرای دقیق ، سریع و صحیح پیمایش ها اشاره کرد و از فراهم کردن زمینه اجرای بهتر نظرسنجی های سازمان خبر داد.

موسوی با اشاره به در پیش بودن انتخابات گفت: نقش پرسشگران در رصد دقیق شرایط محیطی و سنجش افکار عمومی بسیار مهم می باشد.