سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

جشن میلاد سراسر نور امیرالمؤمنین(ع) در صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری - نمایش محتوای خبر

 

 

جشن میلاد سراسر نور امیرالمؤمنین(ع) در صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری

جشن میلاد سراسر نور امیرالمؤمنین(ع) در صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری:
معاونت سیمای جهان بین با تولید ویژه برنامه های "شب های بام ایران" و "روز نو" میلاد پر برکت حضرت علی(ع) و مقام والای پدر را گرامی می دارد. در برنامه "شب های بام ایران" که شب میلاد از سیمای جهان بین پخش
می شود با دعوت از میهمانان و خوانندگان استانی و کشوری این شب را برای بینندگان خاطره انگیز می کند. بازیگر طنز مش عامو با بازی محمدرضا لله گانی در کنار مجریان برنامه وحید علیدادی و فخری قائدی با دیالوگ های طنازانه خود خنده بر لب بینندگان می نشاند. استان گرد، موسیقی تصویر، نماهنگ خانه پدری، گزارش های مردمی، دعوت از شاعران استانی و خواننده شو از بخش های زیبا و متنوع برنامه "شب های بام ایران" هستند که به تهیه کنندگی و کارگردانی رضا قاضی در شب میلاد مولی الموحدین حضرت علی(ع) ساعت 21 تا 22:30 تقدیم شیفتگان امام علی(ع) می شود.
برنامه"روز نو" هم در روز میلاد از ساعت 9 تا 10:30 به تهیه کنندگی و کارگردانی داریوش نیکبخت و اجرای مینا حیدری، عماد صدری نژاد و گزارشگری محمد یگانگی از سیمای جهان بین پخش می شود. گزارش های شاد مردمی، موسیقی تصویر، دعوت از خوانندگان و شاعران استانی، ورزش باستانی و دعوت از یک پدر نمونه در برنامه برای پاسداشت جایگاه رفیع پدر، از بخش های متنوع برنامه هستند.
معاونت صدای مرکز هم در روز میلاد حضرت علی(ع) با ویژه برنامه"عیدانه" به تهیه کنندگی و کارگردانی و نویسندگی کبری حیدری این روز بزرگ را جشن می گیرد. عشق به حضرت علی(ع) و جایگاه پدر در فرهنگ چهارمحال و بختیاری در برنامه "عیدانه" بررسی می شود. موسیقی های شاد، بسته های صوتی همکاران افتخاری، آواها، نواها و قطعات شاد و طنزگونه، مولودی خوانی و گزارش مردمی از بخش های متنوعی هستند که به گویندگی مریم خلجی از ساعت 9 تا 10 لحظات شنوندگان را شاد و دلنشین می کند.
معاونت خبر صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری با تهیه و پخش تصاویر و گزارش های مردمی، تهیه و پخش گزارش ویژه میلاد فخر کائنات حضرت علی(ع) این روز را جشن می گیرد.
معاونت فضای مجازی هم با معرفی ویژه برنامه های صدا و سیما در فضای مجازی و تقطیع و بارگذاری قطعات کوتاه برنامه ها در کلیه بسترها این روز را ارج می نهد.