رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

جشن سوم خرداد - نمایش محتوای خبر

 

 

جشن سوم خرداد

جشن آزادسازی خرمشهر در رادیو جهان بین

جشن سوم خرداد

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال وبختیاری: معاونت صدای مرکز در برنامه های خود به مناسبت سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر پرداخته است.

در برنامه "مردم و مسئولان" با حضور فرمانده سپاه استان، در مورد عملیات بیت المقدس صحبت می شود که به تهیه کنندگی محمدرضا رسولی و گویندگی فرزین مظفری، ساعت 11:30 دقیقه روز چهارشنبه پخش خواهد شد.

در برنامه زنده "موج زنده رود" به تهیه کنندگی مهشید موسویان به مدت 90 دقیقه به موضوع خاک وطن و اهمیت آزادسازی خرمشهر می پردازد. گویندگی برنامه به عهده کبری جمشیدیان و حامد ایرج پور می باشد که ساعت 18:30 دقیقه از صدای جهان بین پخش خواهد شد.

برنامه "جاده جوانی" به تهیه کنندگی کبری حیدری، به موضوع خط مقدم می پردازد و گویندگی برنامه را جعفر زمانی به عهده دارد که ساعت 17:30 دقیقه از صدای استان پخش می شود.

"آوای روستا" به نقش روستائیان در دفاع مقدس پرداخته است که به تهیه کنندگی لیلا بابایی و گویندگی حامد ایرج پور ساعت 21 پخش می شود.

برنامه زنده"صبح و زندگی" با موضوع کجا احساس غرور کردید به تهیه کنندگی زهرا اردستانی و گویندگی سمیه علایی به مدت 45 دقیقه رأس ساعت 6:30 دقیقه از صدای جهان بین پخش می شود.