جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

جشن انقلاب در صدا و سیمای استان - نمایش محتوای خبر

 

 

جشن انقلاب در صدا و سیمای استان

جشن انقلاب در صدا و سیمای استان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

مدیرکل مرکز در این مراسم با تبریک ایام الله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل عظیم الشأن و شهدا به جانفشانی و از خودگذشتگی های رزمندگان اسلام در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اشاره و خاطرنشان کرد: آرامش امروز کشور را مدیون خون شهدا و ایثار و فداکاری آنان هستیم و همه در برابر آنها مسئولیم.

آقای عظیمی با اشاره به رسالت بزرگ و خطیر رسانه ملی در آگاه کردن ذهن جوانان امروز و نسل های بعد از انقلاب برای آشنایی با آرمان ها و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی گفت: ما هم اکنون به عنوان سربازان میدان جنگ نرم  وظیفه داریم با روحیه جهادی در برابر هجمه های عظیم و برنامه ریزی شده دشمن مقابله و ایستادگی کنیم.

وی همچنین به سالروز بیعت مردم استان با بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی در 20 بهمن 1357 اشاره و تصریح کرد: مردم شریف چهارمحال و بختیاری در همه دوران از زمان شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی تا دوران جنگ تحمیلی و هم اکنون ثابت کرده اند که در دفاع از کیان میهن و ارزش های انقلاب اسلامی همیشه در صحنه و حامی ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی هستند.

مدیرکل صدا و سیمای استان در بخش دیگری از صحبت های خود با تشکر از زحمات یک سال گذشته همکاران مرکز گفت: به لطف خدا و با تلاش شبانه روزی و خالصانه کارکنان رسانه استانی، بر اساس شاخص های ارزیابی سازمان این مرکز در تمامی حوزه ها حرف های زیادی برای گفتن داشته و در ردیف برترین ها قرار دارد که این موفقیت ها بهانه ای برای میزبانی بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها در مرداد سال آینده در این استان شده است.

آقای عظیمی برگزاری مهمترین رویداد رسانه ای کشور در چهارمحال و بختیاری را فرصت ویژه ای برای معرفی توانمندی و ظرفیت های موجود و ترسیم افق های روشن به سوی توسعه و پیشرفت استان بیان کرد که به پشتوانه وفاق، همدلی و وحدت بین مردم و مسئولین باید به بهترین شکل از آن استفاده کرد.

اجرای برنامه های شاد و متنوع از جمله نمایش طنز و ترانه های محلی با حضور هنرمندان هم استانی، مسابقه، قرعه کشی و اهدای جوایز از بخش های این مراسم بودکه به همت بسیج حضرت سید الشهدا(ع) و روابط عمومی مرکز برگزارشد.