جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

جانشین فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری از کشف 40 کیلوگرم ماده مخدر تریاک جاسازی شده دریک خودروی نیسان در یکی از محورهای شهرستان بروجن خبر داد. - نمایش محتوای خبر

 

 

جانشین فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری از کشف 40 کیلوگرم ماده مخدر تریاک جاسازی شده دریک خودروی نیسان در یکی از محورهای شهرستان بروجن خبر داد.

کشف مواد مخدر در خودروی نیسان

جانشین فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری از کشف 40 کیلوگرم ماده مخدر تریاک جاسازی شده دریک خودروی نیسان در یکی از محورهای شهرستان بروجن خبر داد.به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ 'ابراهیم رضایی' روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: در عملیات ویژه ای که توسط کلانتری نقنه و پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بروجن صورت گرفت یک خودرو نیسان حامل مواد مخدر، توقیف و 40 کیلوگرم تریاک از این خودرو کشف و ضبط شد. وی گفت: در پی اخبار واصله مبنی بر حمل و ترانزیت مواد مخدر از استان کهگیلویه و بویراحمد به سمت استان چهارمحال و بختیاری و استان اصفهان از طریق یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان بروجن، طرح کنترل محورهای مورد نظر توسط پلیس مبارزه با موادمخدر این شهرستان و کلانتری نقنه به مرحله اجرا گذاشته شد. سرهنگ رضایی گفت: با تلاش پرسنل انتظامی و به کارگیری شگردهای خاص پلیسی، خودروی حامل محموله قاچاق توقیف و مواد مخدر که به طرز ماهرانه ای در این خودرو نیسان جاسازی شده بود کشف و ضبط شد.جانشین فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری از دستگیری دو قاچاقچی در ارتباط با موادمخدر کشف شده خبر داد و گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند. محورهای ارتباطی استان چهارمحال و بختیاری به دلیل ارتباط استان های جنوبی و مرکز کشور برای حمل کالای قاچاق مورد استفاده قرار می گیرد.