حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۴ فروردین ۱۳۹۸

تولید و پخش بیش از هزار دقیقه برنامه در روز جهانی قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

تولید و پخش بیش از هزار دقیقه برنامه در روز جهانی قدس

صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری با تولید هزار و چهارده دقیقه برنامه خبری، رادیویی و تلویزیونی و پخش زنده راهپیمایی روز قدس به انعکاس حضور مردم استان در این روز پرداخت.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

مدیرکل مرکز گفت: صدا و سیمای استان با تجهیز گروه های خبری، تولیدی تلویزیونی و رادیویی در سطح استان و تجهیز و استقرار دو واحد سیار تلویزیونی در شهرکرد، حضور و همراهی مردم چهارمحال و بختیاری با مردم ستمدیده فلسطین را همگام و همصدا با سراسر کشور منعکس کرد.

آقای عظیمی گفت: سیمای جهان بین با ویژه برنامه زنده «روز بیداری» و ارتباط زنده با 11 شبکه سراسری و پخش زیرنویس و تیزر در قالب439 دقیقه برنامه، حضور گسترده مردم استان در حمایت از مظلومان را به تصویر کشید.

وی افزود: رادیو جهان بین نیز در این روز با تولید و پخش ویژه برنامه زنده «روز اسلام» و ارتباط گزارشی و استودیویی با 11 شبکه سراسری و مراکز استانی و در مجموع با 232 دقیقه برنامه رادیویی، ندای آزادی قدس شریف را منعکس کرد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری به فعالیت 35 گروه خبری در سطح استان برای پوشش باشکوه راهپیمایی روز جهانی قدس با استفاده از ظرفیت گروه های خبری مرکز و همچنین خبرنگاران آزاد، دفاتر خبری و شهروند خبرنگاران اشاره و خاطر نشان کرد: تولید و پخش 289 دقیقه برنامه خبری مکتوب، رادیویی و تلویزیونی در قالب پخش محلی و سراسری و انتشار در سایت و پیام رسان خبرگزاری صدا و سیمای استان از فعالیت های معاونت خبر مرکز در این روز است.

آقای عظیمی همچنین اقدامات معاونت فضای مجازی صدا و سیمای استان همزمان با روز جهانی قدس را شامل تولید و انتشار شش پوستر و اینفوگرافیک، تولید، تأمین و انتشار 9 تیزر، نماهنگ و فتوکلیپ، تولید و انتشار پادکست، تولید و انتشار هفت عکس نوشت و گیف، برگزارری عکسواره مردمی مقاومت، تولید موشن گرافیک با عنوان «جعل تاریخ»، ایجاد صفحه ویژه در وب سایت مرکز و بارگذاری محتوای تولیدی در کانال داخلی پیام رسان سروش و اپلیکیشن جهان بین همراه بیان کرد.