جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

تولد چهل و دومین سالگی انقلاب اسلامی بر فراز بام بلند ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

تولد چهل و دومین سالگی انقلاب اسلامی بر فراز بام بلند ایران

تولد چهل و دومین سالگی انقلاب اسلامی بر فراز بام بلند ایران

 به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

معاونت صدای شبکه جهان بین با تهیه چندین ویژه برنامه به استقبال دهه پر افتخار فجر اسلامی می رود. "صبح پیروزی" برنامه صبحگاهی رادیوی استان است که از ساعت 7 و پنج دقیقه تا 8 صبح به صورت زنده و مستقیم پخش می شود. گفتگوی تلفنی با مدیران ادارات استان و ارائه خدمات بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، بسته های صوتی همکاران افتخاری، گزارش های مردمی، کلام رهبری، موسیقی و ترانه و پرداختن به موضوعات ایام الله دهه فجر از بخش های متنوع این برنامه هستند که به تهیه کنندگی فاطمه دهقانی و مریم رضوی و گویندگی آرزو بلالی و شهلا جمشیدیان میهمان مخاطبان صدای جهان بین است و از11 بهمن ماه روی موج رادیو قرار می گیرد.

ویژه برنامه رادیویی"جشن انقلاب" از ساعت 16:30 به مدت 90 دقیقه لحظات شاد و مفرح عصرگاهی برای شنوندگان رقم می زند. ارتباط تلفنی با فرمانداران و ارائه گزارش از اقدامات پیش رو، معرفی دستاوردهای انقلاب به نسل جوان، استندآپ کمدی، ترانه و موسیقی، مصاحبه با خوانندگان استانی و معرفی نخبگان در این برنامه ارائه می شود. مهشید موسویان و کبری موسوی تهیه کنندگان و  فرزین مظفری و مرضیه رفیعی گویندگان "جشن انقلاب" هستند  که از تاریخ 11 بهمن ماه روی آنتن می رود.

برنامه رادیویی "زنگ انقلاب" هم به تهیه کنندگی زهرا اسماعیلی و گویندگی رضا حسین زاده و ساغر جعفری ساعت 16:20تا 16:35 پخش می شود و میزبان دو نسل متفاوت از انقلاب خواهد بود. نوجوانان دوران انقلاب و امروز که نوجوان دیروز از تجارب خود می گوید و نسل امروزی با آرمان های والای انقلاب اسلامی و رشادت ها و از خود گذشتگی جوانان آن دوران بیشتر آشنا می شوند. موسیقی و ترانه و بسته های صوتی همکاران افتخاری از دیگر بخش های این برنامه هستندکه از 11 تا 22 بهمن روی موج رادیو جهان بین شنیدنی است.

"شکوه حماسه" هم ویژه برنامه یوم الله 22 بهمن ماه است که به تهیه کنندگی کبری موسوی از ساعت 8:30 تا 12پخش می شود. گزارش های مردمی، تلفن و پیامک، ترانه و موسیقی، کلام رهبری، بسته های صوتی همکاران افتخاری، آنونس و میان برنامه  از بخش های متنوع این برنامه هستند.

گفتنی است در برنامه های بنگ آبادی، زندگی جاریست، جاده جوانی، پیک روز صبح و عصر، مردم و مسئولان و گام دوم هم به مادران شهدا و بانوان موفق هم استانی، معرفی جوانان موفق، اعلام ویژه برنامه های ایام دهه مبارک فجر، ارتباط با گزارشگران دیگر استان ها و اطلاع از حال و هوای روزهای دهه مبارک فجر در دیگر نقاط  ایران اسلامی و تبیین اصول و هدف های والای انقلاب اسلامی می پردازد.

سیمای جهان بین هم با برنامه های پلاک22 و چشم انداز ایام دهه فجر و سالروز استقلال و آزادی خود را گرامی می دارد.

 برنامه پلاک 22 به تهیه کنندگی و کارگردانی بیژن علی بابایی تهیه و تولید می شود و با دعوت از کارشناسان مجرب پیرامون رهبری بی نظیر حضرت امام خمینی(ره)، مجاهدت‌ها، فداکاری و همت ملت غیور ایران و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی به بحث و گفتگو می نشیند. کلام رهبری، روز شمار انقلاب، گزارش مردمی، گزارش از دستاوردهای نظام در استان، انعکاس خبرهایی از همایش ها و پروژه های استانی و موسیقی و تصویر از بخش های این برنامه هستند که با اجرای ابوالفضل هادیپور در ایام مبارک فجرساعت 20:30 از سیمای جهان بین تقدیم مردم شریف استان می شود.

سیمای استانی در برنامه"چشم انداز" هم با دعوت از کارشناسان و مدیران ادارات استان به عملکردها و دستاوردهای نظام مقدس اسلامی می پردازد و از اهداف و اقدامات دستگاه ها برای توسعه، پیشرفت  و سازندگی استان سخن می گوید. این برنامه به تهیه کنندگی بیژن علی بابایی و اجرای ابوالفضل هادیپور ساعت 18 در روزهای فجر اسلامی روی آنتن می رود.

در برنامه های تلویزیونی زیر یک سقف، روز نو، در استان، بچه ها سلام، فصل نقره ای و هم ولایتی هم به ایام الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی پرداخته می شود.  

معاونت خبر چهارمحال و بختیاری هم با تهیه و تولید گزارش هایی از پیشرفت استان بعد از انقلاب اسلامی در قالب مستند و گزارش، گزارش و پوشش کامل برنامه ها و طرح های مختلف سراسر استان، ارتباط روزانه با فرمانداران شهرستان های مختلف استان و ارتباط تصویری زنده در خصوص افتتاح طرح های ویژه دهه فجر شهرستان ها چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را ارج می نهد.