سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

تهیه و پخش ویژه برنامه های شاد و متنوع همزمان با 17 ربیع الاول در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری - نمایش محتوای خبر

 

 

تهیه و پخش ویژه برنامه های شاد و متنوع همزمان با 17 ربیع الاول در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

سیمای جهان بین با ویژه برنامه جنگ شاد شبانه به صورت پخش زنده و با بخش های متنوع، لحظاتی شاد، مفرح و سرگرم کننده را برای بینندگان فراهم می کند.

اجرای بانشاط و طنز گروه نمایش، اجرای سرود و ترانه های شاد با حضور خوانندگان محلی، گزارش از حال و هوای عید میلاد، مباحث کارشناسی و پیامک های بینندگان از جمله بخش های این برنامه هستند.

این جنگ شاد شبانه به تهیه کنندگی بیژن علی بابایی و اجرای ابوالفضل هادی پور و فخری قائدی، شب ولادت از ساعت 21 به مدت 90 دقیقه از شبکه استانی سیمای جهان بین پخش می شود.

همچنین برنامه ویژه روز هفدهم ربیع الاول که امسال با سیزدهم آبان هم تقارن پیدا کرده است با گرامیداشت این دو مناسبت مذهبی و ملی، روز سه شنبه با بخش های کارشناسی، گزارش و اجرای ترانه و موسیقی با حضور خوانندگان هم استانی در برنامه از ساعت 9 صبح به مدت90 دقیقه به تهیه کنندگی شهره احمدپور و اجرای مینا حیدری و عماد صدری نژاد با مخاطبان سیمای جهان بین همراه می شود.

«میلاد رحمت» هم عنوان ویژه برنامه رادیو جهان بین است که در روز هفدهم ربیع الاول همزمان با ولادت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق (ع) از ساعت9 صبح به مدت120 دقیقه به روی آنتن می رود.

پرداختن به اهمیت وحدت اسلامی و آثار وحدت در جامعه و اتحاد بین مسلمانان شیعه و سنی، آشنایی با سیره نبوی و فضایل شخصیتی رسول مکرم اسلام به عنوان پیامبر رحمت و مهربانی و همچنین نقش امام صادق(ع) در زنده نگهداشتن مذهب شیعه از موضوعاتی است که در این برنامه مطرح می شود.

گزارش، ترانه و موسیقی های شاد و جذاب، قطعات طنز، مباحث کارشناسی، گزارش، حکایت های تاریخی، معرفی کتاب، شعرخوانی شاعران هم استانی، ارتباط تلفنی با مراکز استان ها و تلفن و پیامک های مخاطبان بخش های برنامه «میلاد رحمت» را تشکیل می دهند که به تهیه کنندگی محمدرضا رسولی و گویندگی مریم خلجی پخش می شود.

رادیو جهان بین همچنین به منظور بزرگداشت سیزدهم آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در برنامه های روتین خود به تبیین نقش و جایگاه حماسه روز سیزدهم آبان سال1358 در پیشبرد اهداف والای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد پرداخت.

معاونت فضای مجازی صدا و سیمای استان هم با تولید محتوای مشترک با مضمون هفدهم ربیع الاول و سیزدهم آبان از جمله تولید موشن گرافیک و برگزاری پویش «ما امت محمدیم»، معرفی برنامه های مرکز در وب سایت و فضای مجازی و بارگذاری محتوا در اپلیکیشن جهان بین همراه، وب سایت، صفحات اجتماعی و پیام رسان ها، با مخاطبان خود در شبکه های اجتماعی همراه می شود.

معاونت خبر صدا و سیمای استان هم با تولید و پخش دو گزارش ویژه ولادت پیامبر رحمت و پیشوای مذهب جعفری در بخش های مختلف رادیویی و تلویزیونی، برقراری ارتباط با مشهد مقدس و پوشش جشن های ولادت در مرکز استان و سایر شهرستان ها، همچنین تولید و پخش دو گزارش مرتبط با سیزدهم آبان، روز استکبارستیزی و پخش برنامه های اجرایی مرتبط با این روز در سطح استان، این مناسبت ها را گرامی خواهد داشت.