جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

تهیه و پخش ویژه برنامه های شاد و متنوع همزمان با هفته وحدت در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری - نمایش محتوای خبر

 

 

تهیه و پخش ویژه برنامه های شاد و متنوع همزمان با هفته وحدت در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری

تهیه و پخش ویژه برنامه های شاد و متنوع همزمان با هفته وحدت در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

شبکه استانی سیمای جهان بین و شبکه استانی صدای مرکز ضمن تدارک ویژه برنامه های متنوع برای گرامیداشت هفته وحدت و روز ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) در برنامه های روتین خود نیز، به این مناسبت بزرگ مذهبی می پردازند.

سیمای جهان بین با ویژه برنامه جنگ شاد «عیدانه» به استقبال این عید بزرگ مسلمانان می رود.

این برنامه شبانه، ویژه ایام خجسته هفته وحدت به صورت پخش زنده و با بخش های متنوع، لحظاتی شاد، مفرح و سرگرم کننده را برای بینندگان فراهم می کند.

اجرای بانشاط و طنز گروه نمایش، اجرای سرود و ترانه های شاد با حضور خوانندگان محلی، گزارش های جذاب و متنوع و پیامک های بینندگان از جمله بخش های این برنامه هستند.

برنامه «عیدانه» در طول هفته وحدت به تهیه کنندگی بیژن علی بابایی و اجرای وحید علیدادی و فخری قائدی از ساعت 21 به مدت 60 دقیقه از شبکه استانی سیمای جهان بین پخش می شود.

«رسول رحمت» عنوان ویژه برنامه رادیو جهان بین است که در روز هفدهم ربیع الاول همزمان با ولادت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق (ع) از ساعت9 صبح به مدت120 دقیقه به روی آنتن می رود.

پرداختن به اهمیت وحدت اسلامی و آثار وحدت در جامعه و اتحاد بین مسلمانان شیعه و سنی، آشنایی با سیره نبوی و فضایل شخصیتی رسول مکرم اسلام و همچنین نقش امام صادق (ع) در زنده نگهداشتن مذهب شیعه و جلوگیری از تحریف اسلام ناب محمدی از موضوعاتی است که در این برنامه مطرح می شود.

گزارش، ترانه و موسیقی های شاد و جذاب، قطعات طنز، نمایش کوتاه، مباحث کارشناسی، گزارش از امامزادگان و بقاع متبرکه استان، شعر شاعران هم استانی، ارتباط تلفنی با مرکز سیستان و بلوچستان و تلفن و پیامک های مخاطبان بخش های برنامه«رسول رحمت» را تشکیل می دهند که به تهیه کنندگی زهرا احمدی و گویندگی کبری جمشیدیان پخش می شود.

تولید پوستر و عکس نوشت، اینفوگرافیک، پادکست، بازتولید ویدئو و نماهنگ، تنظیم کنداکتور ویژه برای تلویزیون اینترنتی، معرفی برنامه های مرکز در فضای مجازی و بارگذاری محتوا در اپلیکیشن جهان بین همراه، وب سایت، صفحات اجتماعی و پیام رسان ها نیز از جمله اقدامات معاونت فضای مجازی صدا و سیمای استان در هفته وحدت است.