رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

تریبون آزاد دیدگاه - نمایش محتوای خبر

 

 

تریبون آزاد دیدگاه

شبکه استانی جهان بین، پژواک صدای مردم در آستانه انتخابات

تریبون آزاد دیدگاه

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال وبختیاری: معاونت خبر صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری با  تهیه، تولید و پخش تریبون آزاد «دیدگاه» فرصتی را فراهم کرده است که اقشار مختلف مردم دیدگاه ها و نظرات خود را در باره انتخابات پیش رو مطرح کنند.

 «دیدگاه» که برنامه ای خبری- تلویزیونی است و پنج دقیقه زمان دارد، همه روزه در بخش های خبری تلویزیونی و رادیویی شبکه استانی جهان بین پخش می شود و توانسته مخاطبان زیادی را به خود جلب کند.

تریبون آزاد «دیدگاه» با حضور در شهرستان های 9 گانه استان چهارمحال و بختیاری، منعکس کننده دیدگاه ها و پرسش های اقوام فارس، ترک، بختیاری  و قشقایی های ساکن در این استان است.

اهمیت شرکت در انتخابات پیش رو، انتظارات اقشار مختلف مردم از داوطلبان ریاست جمهوری و نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا، مهمترین دغدغه های مردم و پیشنهادهایی برای رشد اشتغال و تولید از مباحث و محورهای مورد توجه در تهیه، تولید و پخش برنامه «دیدگاه» به شمار می رود.

معاونت خبر مرکز چهارمحال و بختیاری همه روز در بخش خبرهای نیمروزی با پخش اطلاعیه هایی، محل حضور تریبون «دیدگاه» را یک روز قبل به اطلاع مخاطبان می رساند. گروه رپرتاژ خبر با به کارگیری سه دوربین همزمان در کنار ضبط دیدگاه های مخاطبان، حاشیه های تریبون آزاد را هم ضبط و به عنوان جلوه های بصری مرتبط پخش می کند. برنامه خبری- تلویزیونی «دیدگاه» بدون هدایت کلامی خبرنگار، در برگیرنده دیدگاه های جذاب و در عین حال مخاطب پسند است.