Skip to Content

ترویج روحیه ایثار و شهادت وظیفه همگانی است

ترویج روحیه ایثار و شهادت وظیفه همگانی است


در گفتگو با بسیج بیان شد

ترویج روحیه ایثار و شهادت وظیفه همگانی است

به گزارش خبرگزاری بسیج در استان چهارمحال وبختیاری ، مجید جلیل سرقلعه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شهرکرد با اشاره به برگزاری نخستین کنگره شهدای استان اظهار کرد: برگزاری این چنین برنامه ها د  استان چهار محال وبختیاری که یکی از بزرگترین رویداد فرهنگی استان محسوب می‌شود مایه افتخار مردم استان است که باید از تمامی ظرفیت ها بنحو عالی استفاده کرد.

وی خاطرنشان کرد:جوانان استان برای دفاع از وطن از جان و مال خود گذشتند و در جبهه حق علیه باطل حضور داشتند و به شهادت رسیدند در حال حاضر وظیفه همه مردم است که رشادت آن عزیزان را به نسل جوان و آینده منتقل کنند.

نماینده مردم شهرستان لردگان در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی از رزمندگان هستند که خاطرات خوبی از دوران 8 سال دفاع مقدس دارند و باید در اینگونه برنامه ها این خاطرات را برای مردم و نسل جوان بازگو کنند.

جلیل سرقلعه تصریح کرد: باید همه دست به دست هم دهیم و برای برگزاری هرچه بهتر نخستین کنگره شهدای استان تلاش کنیم و رشادت و فداکاری شهدا را به دیگران منتقل کنیم.

وی بهترین دلیل برای برگزاری این گونه برنامه ها را عملیاتی کردن سفارش مقام معظم رهبری مدالضله العالی دانست و بیان کرد: نباید اجازه دهیم روحیه ایثارگری و انقلابی از مردم ما رخت ببندد و فداکاری‌های گذشته فراموش شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.