رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

تدارک ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در مرکز چهارمحال و بختیاری - نمایش محتوای خبر

 

 

تدارک ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در مرکز چهارمحال و بختیاری

تدارک ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در مرکز چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

شبکه استانی صدای استان با برنامه «پلاک هشت» تلاش می کند مخاطبان، به ویژه جوانان را با آرمان های انقلاب اسلامی و اهداف امام راحل، دستاوردهای دفاع مقدس، از خودگذشتگی و نقش رزمندگان هم استانی و خانواده های آنان در دوران هشت سال جنگ تحمیلی آشنا و ارزش های دفاع مقدس را ترویج و تبیین کند.

این برنامه در بخش های گفتگو با ایثارگران، تشریح عملیات های تیپ 44 قمر بنی هاشم (ع) استان در دوران جنگ تحمیلی، روزشمار دفاع مقدس، کارشناس، گزارش، معرفی کتاب، خبردار و ترانه و سرود در طول هفته دفاع مقدس از ساعت 15 به مدت 60 دقیقه به تهیه کنندگی الهام فتاحی و اجرای جعفر زمانی از رادیو جهان بین پخش می شود.

«طلایه داران فتح» نیز عنوان ویژه برنامه ای است که با هدف گرامیداشت رشادت ها، دلاورمردی ها و از جان گذشتگی های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شبکه استانی سیمای جهان بین تولید و پخش می شود.

این برنامه در بخش های گفتگو با رزمندگان و فرماندهان استان در دوران جنگ تحمیلی، معرفی کتاب، بیان خاطرات رزمندگان و گفتگو با برنامه سازان صدا و سیمای مرکز استان در حوزه دفاع مقدس در طول این هفته از ساعت 8 صبح به مدت 45 دقیقه به تهیه کنندگی و کارگردانی داریوش نیکبخت و اجرای احمد باقری به روی آنتن می رود.